Wpis z mikrobloga

@JediKnight: Pisząc to nie zaprzeczyłem sobie. Skoro blackpill nie daje rady odsunięcia się od tego syfu to pozostaje w nim taka próżnia przekonań i można zarówno pójść na stronę redpilla a nawet MGTOW czyli celibat do tego i się ograniczyć jak i pójść w nihilizm i stać się kompletnym zwierzęciem co chcę tylko się zaspokoić. To miałem na myśli.
@JediKnight: Redpill może przyjąć zarówno Chad który przyzna rację przegrywom przestającym się starać a on sam będzie z kimś jak i przegryw co dochodzi do wniosku że nie warto się starać a MGTOW jest tylko dla ludzi w celibacie.
@JediKnight:
redpill - pzyjmujesz odpowiedzialność za swoje czyny, udoskanalasz się dla siebie, rozumiesz naturę rzeczy i że nie wszystko się da i jesteś z tym OK [składowe RP to stoicyzm]
MGTOW - z różnych względów odpuszczasz kobiety - rozszerzony monk mode - stosunkow łatwy do zakończenia jako że nie nastawiasz się negatywnie do życia i kobiet
blackpill - wystko nicość
@JediKnight: albo za mało przebywałeś z blackpill albo jesteś mgtow. Nturalnym stanem rzeczy przy takiej ilości zlych wibracji jest wysyłanie do gazu wszystkich po jakims czasie. Nie polecam. Znam BP nie polceam.Samonapędzająca się amchina nienawiści.

Najciekawsze jest to że BP których znam słuchają RP i wyciagają z tego same pokrętne rzeczy tylko nie RP tak wygląda walenie do twgo wizerunku, na pewnym etapie nienawiści nie ma powrotu. najlepsze, że jeden gostek
@zwuud:

Myślę że siedzę dłużej z BP niż ty i to po prostu wiedzą na temat jajka rolę gra wygląd w relacjach damsko-meskich.Nic więcej.Wyklada się to na psychologii.
Po za tym tylko BP jest skuteczna walka z feminizmem.
@JediKnight: to może jestęs RP, w RP ludzie sié nie czarują czy wygląd ma rację czy nie ale też nie strzelają jadem, bo wiedzą że zarywanie to składowa wielu rzeczy, a utrzymanie jest przejebene niezależnie od jak dobry jesteś, a jako że mężczyzna łatwiej się przywiązuje i trudniej wychodzi mu się z związku, poleca się być ZAWSZE: aktywnym, socjalnym, wysportowanym mieś kilak opcji na boku. Wszystko dla siebie zanim nastąpi krach
Pobierz
źródło: comment_16369312780qqhpPKl1jwHWVSHmufVt7.jpg
a jako że mężczyzna łatwiej się przywiązuje i trudniej wychodzi mu się z związku, poleca się być ZAWSZE: aktywnym, socjalnym, wysportowanym mieś kilak opcji na boku. Wszystko dla siebie zanim nastąpi krach na giełdzie.


@zwuud: i to mi zresztą uratowało dupę kiedyś tam [po latach#], nie rozkleiłem się mimo iż daleko mi do perfekcji na wielu frontach, przyzałem się przed sobą że były miejsca gdzie mogłem być lepszy i idę do