Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym stworzyć relację z kobietą, ale najzwyczajniej w świecie nie mogę z powodów niezależnych ode mnie. Jestem regularnie ignorowany i odrzucany przez kobiety, a to powoduję, że zaczynam się irytować takim stanem rzeczy. Napięcie płciowe przerodziło się w mocną frustrację seksualną z racji tego, że nie potrafię zrealizować swojego popędu seksualnego. Mój kuzyn jest ode mnie starszy o tylko dwa lata, a ma żonę i piękny dom w Holandii. Ja mam 24 lata, a on 26. Bardzo mu zazdroszczę. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony, że małymi krokami prawo aborcyjne jest zaostrzone. To mój mały odwet na kobietach za takie traktowanie. Zauważyłem, że zacząłem być słownie agresywny wobec kobiet. Na chwilę obecną powstrzymuję się przed tym, aby któreś nie znokautować na środku ulicy. NIENAWIDZĘ k0biet i przystojnych mężczyzn.

#przegryw #stulejacontent #depresja #samotnosc #seks #aborcja #blackpill #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #psychologia #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6190d2746d062d000ad41e2a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak napisał kolega powyżej, zaraz zleca sie norniki i będą wytykać że to dlatego że nienawidzisz kobiet i idź pobiegać itd. a taka szczera moja porada - postaraj się znaleźć coś co lubisz i jest zupełnie niezwiązane z babami i na tym się skup, nawet jeśli to gry komputerowe
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja też tak mam że jak widzę jakąś młodą dziewczynę to czuje pogardę z automatu do niej, za dużo wiem o kobiecej naturze i za dużo idiotek spotkałem. Pamiętam protesty kobiet rok temu, byłem jednym z nielicznych z mojego miasta co nie poszli tam i jestem jednym z nielicznych przeciwników aborcji w moim mieście. One nawet mnie nie lubią a ja mam zmieniać światopogląd dla nich?
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: Ja przeciw aborcji i za eutanazją. Aborcję utożsamiam z samowolą co jako konserwatysta nie trawię. Ale jestem też liberalistą równocześnie i popieram wolność jednostki a osoba poddająca się eutanazji jak najbardziej decyduje o sobie a nie o kimś innym.
  • Odpowiedz
@pogromcasimpow: no tak ale wiesz że do aborcji to potrzebny jest powòd, dzisiaj przy pigułkach, pigułkach po, aborcji farmakologicznej , to jak jesteś średnio rozgarnięty i twoja różowa robi testy to właściwie aborcja z powodu wpadki jest prawie niemożliwa.
  • Odpowiedz


@pogromcasimpow: Aborcja dotyczy niewielkiej grupy.

Dlaczego kobiety są uprzywilejowane?
Przez socjalizm - oddajesz im kasę, żeby mogły jechać na erazmusa i brać za to stypendia, oddajesz im kasę na fundusze alimentacyjne i pińcetplusy , żeby mogły pić Harnasie jak urodzą Brajanka. Fundujesz im mieszkania darmowe. A na koniec zapłacisz im za emeryturę. Przeciętny mężczyzna musi oddać kobiecie z 400 000 zł.
  • Odpowiedz
@7160: Aborcja dotyczyć może każdego, jeśli każda zechce usunąć dziecko to niestety to będzie naprawdę dotyczyć wszystkich. Raczej przez liberalizm w ramach którego kobiety robią co chcą bez żadnych konsekwencji, mogą obrażać ludzi o innych poglądach, usuwać dzieci, propagować totalitaryzm bo na to skrajny liberalizm pozwala. A to co nazwałeś to państwo opiekuńcze i tego też nie popieram.
  • Odpowiedz