Wpis z mikrobloga

Obejrzalbym sobie gameplay z Elden Ringa ale nie wiem gdzie i jak bo nie ogladam youtuberow ani twticherow.

Podpowie ktos?
- preferencja youtube ale gameplay, a nie video w stylu "opowiem ci o czym jest ta gra, pokaze regiony, itd".
- zero kamerek, reakcji na chat, itd
- bez pvp
- chce zeby ktos w miare ogarnial, bo jak wlaczylem sobie na twtichu to same nooby albo abusuja pvp

#eldenring #youtube #twtich #darksouls
  • 7
"opowiem ci o czym jest ta gra, pokaze regiony, itd".


@NewBlueSky: problem w tym ze kazdy chcial wyciagnac z tego kawalka udostepnionego przez tworcow ile sie da

Na lets play na slepo ludzi ktorzy po prostu graja w gre pewnie trzeba poczekac do premiery.

- zero kamerek, reakcji na chat, itd


Lubie czasami ogladac ludzi grjacych w souslike albo horrory i to jest dla mnie najwieksza plaga gowna ostatnich lat.
Filmy
@3mortis: no tak to człowiek by zgadywał ze streamowanie gier to wlasnie bedzie pokazywanie gameplay'u xD a tam jednak gadanie do czatu, granie jak lama i inne gówno aktywności

A na yt znowu mi wystarczy ze ogladalem tvgry czy inne materialy tego typu co przedstawiaja gre, a bym chcial gameplay normalny albo ten jaki jest, a nie video wprowadzajace w swiat gry xD

To samo mam z Darkest Dungon 2, chcialem
@krry: daje rade chociaz chyba jest amatorem ten kolo xD ogólnie widziałem filmik z 30 min typa co ogarniał i z 1/3 filmu powtarzał roamującego bossa bez żadnego eq ale w końcu ogarnął co i jak ale na końcu powiedział, że przez kolejne 2h bił jakiegoś innego bossa i go w końcu nie ubił
@NewBlueSky: Ja lubiłem jego serię z DS3 czarodziejem, w której zaglądał w każdy zakamarek i czytał wszystko co się da. Gość całkiem dobrze zna gry od From Software, choć turbo-wymiataczem nie jest.
Jest jeszcze Fighter.PL, który gra lepiej, ale z tego co wiem to zbytnio nie opowiada, chyba, że po angielsku.
@NewBlueSky: nie znam poziomu jego umiejętności itd. ale no patrz na to, że to jest nowa gra i trzeba wszystko ogarnąć na początku, a nie jest tak że wchodzisz i już wszystkich #!$%@? za pierwszym razem. A widziałem, że ten typek miał kiedyś serie Dark Souls bez żadnej śmierci więc coś tam grać musi umieć.