Wpis z mikrobloga

Czy ci ludzie w #youtube do reszty już zdurnieli? Jechałem sobie pociągiem, słuchałem na słuchawkach podcastu, który był bardzo cicho, więc głos w telefonie na maksa. Mimo że słuchawki douszne, pociąg swoje hałasuje, a film naprawdę dość cichy. Nagle grzmotnęła reklama jakiegoś gówna. Głośna jak cholera. Po dwóch sekundach tapając na szybko wywaliłem safari i ucichło.

Ja pierdzielę, dostałem taką petardę w uszy, że aż kobieta obok zapytała, czy wszystko ok, bo też usłyszała co się zdarzyło. Od 30 minut dość mocno bolą mnie uszy. Te cholerne reklamy są już nie tylko irytujące, to jest pieprzone zagrożenie dla zdrowia. Są jakieś adblocki na #iphone?

##!$%@? #gorzkiezale #reklamy #wtf
  • 7
@Alex_mski: Poziom głosności reklam powinien być dostosowany do poziomu głośności utworu, który jest przez nią przerywany. W audycjach telewizyjnych jest to wręcz uregulowane prawnie i jakby ktoś #!$%@?ł coś takiego to KRRiT nakłada gigantyczne kary. Napisanie algorytmu, który dokona takiego dostosowania, nie powinno być problemem dla tak wielkiej korporacji. Patrząc na Twoją wypowiedź, gdzie już iksdek się pojawił, odpuszczam jednak wykopowe dyskusje prawniczo-informatyczno-algorytmiczne i po prostu życzę miłego wieczoru
@KsiundzRobak: Poziom głośności był dostosowany przez ciebie - ustawieniem go na full. I w telewizji (telewizorze) zadziała to tak samo, telewizor ustawiony przez ciebie na 100% głośności będzie odtwarzał reklamy najgłośniej jak tylko może - i to, że przed chwilą oglądałeś film, w którym jedynym dźwiękiem był jedynie cichy odgłos deszczu nie ma nic do rzeczy. Pozdrawiam Pana i życzę miłego wieczoru.