Wpis z mikrobloga

mur za 1,6 MILIARDA złotych dołączy do takich udanych inwestycji jak:
- łąka z największą ilością nadzorców na świecie, CPK baranów
- przekop mierzei wiślanej co sfinansuje się sam z bursztynu
- nowy blok węglowy w elektrowni Ostrołęka XD
- budowa promów
- 100 obwodnic na 100 dni rządu
- mieszkanie+
- Polskie Domy Drewniane XD
- milion samochodów elektrycznych
- tysiące dronów i dziesiątki helikopterów dla wojska

ALE UGA BUGA OPOZYCJA NIE POPIERA USTAWY BY PIS ROZKRADŁO KOLEJNE 1,6 MILIARDA ZŁOTYCH XDDDD
OPOZYCJA POPRZE USTAWĘ BEZ ZAPISÓW KORUPCJOGENNYCH ALE UGA BUGA OPOZYCJA ZŁA XDDDD

#bialorus
  • 111
  • Odpowiedz
@WH40K: No i? Pytam po raz kolejny - gdzie w projekcie było coś o bursztynie? Bursztyn odkryto po rozpoczęciu budowy i nigdy nikt od inwestora nie twierdził że jego wydobycie pokryje koszty budowy.
  • Odpowiedz
@ediz4: nie nazywam się antoni macierewicz, nie mam oficera prowadzącego, możesz pozdrowić swojego pisowskiego wujka, może kiedyś dadzą ci stołek
  • Odpowiedz
@ediz4: po pierwsze nic nie zmyślam, po drugie tak ruchają i będą jeszcze bardziej bo nie wiem czy pan słyszał o czymś takim jak "polski ład" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hylfnur: zmyślasz i doskonale o tym wiesz.

czy pan słyszał o czymś takim jak "polski ład" ( ͡° ͜ʖ ͡°)....

Słyszałem. Kolejny po 500 plus program którym totalniaki wieszczą upadek kraju. I będzie jak z tym upadkiem w 2015 roku.
  • Odpowiedz
@ediz4: zajebisty sukces rządu, osiągniecie wyniku z 2009, a potem dalszy spadek. No ale więcej niż za pelo, wiec wielki sukces pisu XD

To jeszcze wytłumacz nam lewakom jak to było z ta elektrownia w Ostrołęce, Tusk przyszedł i popsuł? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@adibor: Dzietnośc jest nadal wyższa niż w 2009 więc tak - ograniczony sukces. Przynajmniej zatrzymano spadek dzietności. A efektów 500 plus jest więcej - chociaż spadek ilości niedożywionych dzieci. Masz jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz