Wpis z mikrobloga

mur za 1,6 MILIARDA złotych dołączy do takich udanych inwestycji jak:
- łąka z największą ilością nadzorców na świecie, CPK baranów
- przekop mierzei wiślanej co sfinansuje się sam z bursztynu
- nowy blok węglowy w elektrowni Ostrołęka XD
- budowa promów
- 100 obwodnic na 100 dni rządu
- mieszkanie+
- Polskie Domy Drewniane XD
- milion samochodów elektrycznych
- tysiące dronów i dziesiątki helikopterów dla wojska

ALE UGA BUGA OPOZYCJA NIE POPIERA USTAWY BY PIS ROZKRADŁO KOLEJNE 1,6 MILIARDA ZŁOTYCH XDDDD
OPOZYCJA POPRZE USTAWĘ BEZ ZAPISÓW KORUPCJOGENNYCH ALE UGA BUGA OPOZYCJA ZŁA XDDDD

#bialorus
  • 111
  • Odpowiedz
@ediz4: >Z całą pewnością - wszak brak pracowników nie powoduje wzrostu presji płacowej.
o tak bo przecież bezrobocie wynosi 0% XD jak widać w usa deregulują rynek pracy żeby nie było presji płacowej więc turlaj dropsa
  • Odpowiedz
no i co pis zrobił dla energetyki? zaorał OZE? #!$%@?ł połtora miliarda na ostrołęke? nie potrafi ogarnąć turowa? mamy jakąkolwiek elektrownie atomową? nawet w stopniu zaawansowania jak baranów? XD


@ediz4: Sama budowa elektrowni atomowej trwa kilkanaście lat geniuszu bez szkoły więc jak ktoś rządzący 6 lat mógł ją postawić xD.

i co tam mają droższą energię a mniejszą inflację, ojeju sam zaprzeczyłeś tezom z "wywiadu"......

xD Zaczynam się zastanawiać czy
  • Odpowiedz
@ediz4: tak trwa kilkanaście lat, pis zrobił ZERO w tym kierunku a DODATKOWO zaorał rynek OZE

przypominam brak sukcesów o których chcesz zapomnieć:
- łąka z największą ilością nadzorców na świecie, CPK baranów
- przekop mierzei wiślanej co sfinansuje się sam z bursztynu
- nowy blok węglowy w elektrowni
  • Odpowiedz
o tak bo przecież bezrobocie wynosi 0% XD jak widać w usa deregulują rynek pracy żeby nie było presji płacowej więc turlaj dropsa


@Hylfnur: Sorry cofam - nie przedszkole bo to za wysokie progi. Typ co nie wie co to bezrobocie naturalne które kształtuje się mniej więcej koło 2-3%
  • Odpowiedz
Zaczynam się zastanawiać czy na przedszkolu nie skończyłeś edukacji

@ediz4: kolejna inwektywa od pisowca, widać argumentu ad personam to szczyt twojej argumentacji
  • Odpowiedz
ak trwa kilkanaście lat, pis zrobił ZERO w tym kierunku a DODATKOWO zaorał rynek OZE


@Hylfnur: Buhahahahahhaah. PiS zrobił znacznie więcej niż PO przez 8 lat - obecnie zbiera oferty z 3 krajów a przyszłym roku podpisuje kontrakt. Tyle z twoich banialuk. A co do zaorania rynku OZE
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/najwieksza-elektrownia-sloneczna-w-polsce-juz-dziala-powstala-na-terenie-dawnej/6r413ff
https://www.gramwzielone.pl/energia-wiatrowa/104327/powstala-najwieksza-farma-wiatrowa-w-polsce
  • Odpowiedz
@ediz4: XDDDD
PIS ZAORAŁ PROSUMENTÓW ENERGII BO MA ZOBOWIĄZANIA POLITYCZNE WOBEC GÓRNIKÓW A TEN WKLEJA FARMĘ WIATROWĄ I SŁONECZNĄ Z PRYWATNYCH PIENIĘDZY JAKO SUKCES PISU XDDDDD
O JA #!$%@?, MATKO WSZYSTKICH FIKOŁÓW XDDDDDDDD

dobra parskłem w #!$%@?, już twoje wypociny pisowcu będą ignorowane, ty nie jesteś poważnym człowiekiem
  • Odpowiedz
- łąka z największą ilością nadzorców na świecie, CPK baranów

- przekop mierzei wiślanej co sfinansuje się sam z bursztynu

- nowy blok węglowy w elektrowni Ostrołęka XD

- budowa promów

- 100 obwodnic na 100 dni rządu

- mieszkanie+
  • Odpowiedz
ja wiem, ty nie wiesz, dla ciebie istnieje w rzeczywistości absolutny brak pracowników który wytwarza całkowitą presję inflacyjną


@Hylfnur: Jprdl dawaj jeszcze więcej durnot. Wraz ze zbliżaniem się do poziomu bezrobocia naturalnego spada liczba wolnych pracowników na rynku. A pozostaje jeszcze kwestia kwalifikacji. Tak - Polska ma jeden z najniższych wskaźników bezrobocia w UE i jedną z najwyższych presji inflacyjnych z tego tytułu. A teraz idź popłacz na fakty
e.....4 - > ja wiem, ty nie wiesz, dla ciebie istnieje w rzeczywistości absolutny bra...

źródło: comment_1636910726lLuTU5DocUCpCuuNQjFZiv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PIS ZAORAŁ PROSUMENTÓW ENERGII BO MA ZOBOWIĄZANIA POLITYCZNE WOBEC GÓRNIKÓW A TEN WKLEJA FARMĘ WIATROWĄ I SŁONECZNĄ Z PRYWATNYCH PIENIĘDZY JAKO SUKCES PISU XDDDDD

O JA #!$%@?, MATKO WSZYSTKICH FIKOŁÓW XDDDDDDDD


@Hylfnur: Dopiero pieprzyłeś że ktoś zaorał energetykę odnawialną a teraz robisz fikoła że to nie o to chodziło a o prosumentów do których miała dopłacać reszta i się skończyło xD Totalna ignorancja nie tylko z ekonomii a i z
  • Odpowiedz