Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ładne nie mają powodu zostawać feministkami.
@doveo: nie no większość z definicji jest głupia, ale są też bezgranicznie głupie, które są turbofeministkami tylko dlatego, że to "fajne jest i popularne".
@pawelososo: odpowiedź jest bardzo prosta. Bo są we wszystkim ulegli, o wszystko pytają i nie chcą nawet pierdnąć inaczej niż po myśli feminazistki.
Żebym był dobrze zrozumiany, tu nie chodzi o to, że mężczyzna powienien sprzeciwiać się kobiecie dla zasady. Chodzi o to, że dorośli ludzie mają już swoje charaktery, jakiś bagaż doświadczeń i spojrzenie na świat. Jeżeli jedna ze stron związku nie wykazuje żadnej inicjatywy i ślepo na wszystko przytakuje
@OpresjaWsteczna: wszedlem na ich profil na tt i o cos takiego chodzilo.

W skrocie jakikolwiek zart, ktory feministki uznaja za seksistowski i wypowiedziany przez takiego typa, ktory zaraz mowi, ze no ale przeciez jezt feminista jest niedopuszczalny. Jeszcze napisaly, ze zamiast tak glupio zartowac to maja edukowac swoich kolegow, bo one tego robic nie beda xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@pawelososo: fundacja Dziewuchy Dziewuchom robi fikołka za fikołkiem i szczerze mnie jako babę, kobietę czy dziewuchę mocno razi ich zachowanie, to jak przedstawiają się w mediach i to co robią w ogóle. Albo czego nie robią, bo przypomnę że była afera na temat niezapłacenia za wykonanie strony internetowej.
Czasami gdy mi mało krindżu w życiu to wejdę na ich Instagrama i jeszcze się nie zawiodłam, za każdym razem mnie skręca. Typowe
wydawać by się mogło dążą do tego samego


@pomidorowka: To się wydaje niestety. Podział następuje w wielu miejscach. Równość szans, czy równość wyników? Dyskryminacja i/lub pozytywna, czy znoszenie grup uprzywilejowanych? Uniwersalizm prawny i unikanie podziału płciowego (i każdego innego, pomijając kwestie ciąży), czy rozdrabnianie ze względu na płeć/rasę/religię i siłą rzeczy tworzenia nierównych podejść? W jaki sposób podejść do dyskryminacji społecznej, której nie zmieni prawo od tak?

Sprawa jest trudniejsza niż