Wpis z mikrobloga

Stało się. Mateusz #!$%@? na wieczne problemy z dźwiękiem i obrazem postanowił powrócić na tydzień do Łodzi i nam nagrać dwa odcinki. Efekt? Działa dźwięk, działa obraz, ale jesteśmy tak zestresowani, że nie potrafimy wydukać z siebie ani słowa.

Natomiast jak już się udaje coś powiedzieć, to nie ma to większego sensu, ale do tego akurat wszyscy już się przyzwyczailiśmy.

No to tak, tematy:

- Michał Probierz i Cracovia, czyli jak całe życie wchodzić na wysoki szczyt, po czym przekonać się, że jednak to nie ta góra
- Jacek Zieliński i Cracovia, czyli jak Janusz Filipiak przeczytał wywiad na Weszło i uznał, że "a #!$%@?, zatrudnię"
- Paulo Sousa, Robert Lewandowski, Zbigniew Boniek i szkolenie w Polsce. Czyli The Good, The Bad and The Ugly dla ubogich.
- gang świeżaków mierzący się z problemami polskiego społeczeństwa. Flaszek Franek, Mefedronik Mateusz i inni.

Dziękujemy za wszystkie opinie, oceny, komentarze i plusy sprzed tygodnia, z góry dzięki za przyjęcie w tym tygodniu. Wykonaliśmy eksperyment, jest trochę więcej o piłce, ale jak wskazuje Flaszek Franek - nie zabrakło tradycyjnych dygresji.

Uwaga: być może to nie jest ostatni odcinek w tym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #weszlo #pilkanozna #reprezentacja #ekstraklasa #cracovia #ligaminus

Link do Weszło: https://weszlo.com/2021/11/12/probierz-cale-zycie-pod-gore-a-to-jeszcze-byla-nie-ta-gora-tetrycy-46/

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Stało się. Mateusz #!$%@? na wieczne problemy z dźwiękiem i obrazem...
  • 9
@Jakub_Olkiewicz A pozwolę sobie uzupełnić fragment o Stali Stalowa Wola, jako że mam pecha być kibicem tego klubu xd

Kluby będące własnością miasta to norma w Polsce, ale w Stalówce jest to posunięte jeszcze dalej, gdyż prezydent właściwie bezpośrednio sprawuje władzę w klubie. Citko więc, jako doradca, jest de facto dyrektorem sportowym na sterydach, będąc jednocześnie czynnym agentem, ale skoro oficjalnie jest tylko doradcą, to problemu nie ma.

Swoją drogą, został zatrudniony
@Jakub_Olkiewicz:

Chętnie oglądam Weszło, ale przez pierwsze miesiące pomijałem Wasz format, bo myślałem że to jakieś tam pitolenie. Z ciekawości kiedyś odpaliłem... i faktycznie jest to po prostu pitolenie ale zajebiście się go słucha i łyknąłem wszystkie odcinki w parę dni. Agresywne kraby błotne na zawsze zostały mi w głowie.

Czekam na kolejne recenzje - nie musi być książek piłkarskich, może być nawet recenzja instrukcji stołu Lack z Ikei.
@PeSS: Leszek mówił o orkach mieszkających na słonecznych równinach Rohanu... Gatunek źle reagujący na światło słoneczne.... Śmiechu warte.

Jeszcze powiedział, że Mordor to tylko pustkowia, a pola uprawne nad nurnen to co? Pies?
@Minieri: W sumie nie mamy pomysłu, jak się reklamować. Poza tym to jednak specyficzny humor, tematyka, sposób nagrywania, nie wiem, czy już tego nie ogląda każdy, kto jest w stanie nas znieść (25-35k ludzi to ogromna grupa).

@ZenonZawodowiec: Współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zlo1991: Jutro o 12.00 wjeżdża recenzja gry. :)

@PeSS: No pamiętałem, że Peregrin Pippin i Merry Mercośtam. Meriadok to trudne imię!