Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wczorajszej logiki lewactwa:

Przykład 1:
Lewactwo: Bo na marszu to biją murzynów!
Prawica: Yyyy, nieprawda, jak coś, to macie tutaj zdjęcia pokazujące, że czarnoskórzy też mogą w marszu uczestniczyć.
Lewactwo: Buahaha, patrzcie, rasiści, robią zdjęcia murzynom! Traktują ich jak zwierzęta !!! xD

Przykład 2:
Lewactwo: Bo na marszu to kibole rozwalają miasto!
Prawica: Yyyy, nieprawda, nic takiego nie miało miejsca poza drobnymi incydentami.
Lewactwo: Buahaha, i co??? Może mamy wam dziękować, że miasta nie rozpieprzyliście. Patrzcie!!! Chwalą się, że miasta nie rozwalili Xddd

#bekazlewactwa #neuropa #heheszki #takbylo
  • 21
@archubuntu: Kurde zaplusowałem mema, masz mnie. Strzelaj do libka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie widzisz różnicy to co mam ci powiedzieć xD
W sensie twoje teksty to urojenia:

Lewactwo: Bo na marszu to kibole rozwalają miasto!

(to jest prawda jak najbardziej, jest cała masa przykładów, z obecnego roku, akurat nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z poprzednich jak najbardziej są)

Prawica:
ale tam tych kiboli było góra kilkuset a co z resztą?


@VrubeL: A coś ja pisałem o reszcie ludzi? Napisałem wyraźnie, "w koncu narodowcy trzymali łapy przy sobie" - a nie "w koncu uczestnicy marszu trzymali łapy przy sobie" Dość spora różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O zwykłych patriotach w życiu bym tak nie napisał, bo wiem, że ci ludzie są spokojni i nie są prowokowani przez
@VrubeL: ??? Prześledź sobie moje wypowiedzi w tym temacie xD Zawsze piszę o narodowcach, nie pisałem o zwykłych uczestnikach.
I co mówisz mi że mam ignorować te jawne zagrożenia dla majatku i życia jakie tworzą narodowcy na tych marszach, bo pozostałe 99% uczestników jest spoko?
Mówisz mi że mam ignorować fakt, że narodowcy zapraszają neonazistów na marsz który ma upamiętnić NIEPODLEGŁOŚĆ polski?
Nie będe ignorował jawnych przestępstw i sympatyzowania z ideologią
@SirSherwood w takim razie bądź konsekwentny i zgłaszaj swoje uwagi przy kolejnych marszach kobiet czy LGBT. Wiem że zniszczenie przystanku czy elewacji nie jest tak drastyczne jak spalenie kartki ze zdjęciem ale powodzenia.
@VrubeL: Masz na myśli narodowców którzy dosłownie spalili mieszkanie? xD I czy serio chcesz porównywać w rok w rok ZOORGANIZOWANE marsze, z spontanicznymi PROTESTAMI? xD Spory skok intelektualny wykonujesz, nie rozbij się o murek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wspomniałeś o marszach LGBT, to tak, jak marsz LGBT zrobi burde, w postaci spalonego samochodu, czy potłuczonych okien, to tak, też jak najbardziej bym się oburzył, ale niestety
@archubuntu serio Pisowski pomiocie? Ktoś ma się cieszyć z tego że jak co roku nie #!$%@? miasta bo w tym roku się to prezesowi nie opłacało. No o tak w tym roku nieśli krużganek oświaty to się nie opłacało.
serio Pisowski pomiocie?


@mechanior: Nie jestem za PIS'em więc pudło, ale najwyraźniej Twój prymitywny plemienny umysł nie jest w stanie pojąć, że można odnosić się negatywnie do pewnej retoryki niekoniecznie będąc zwolennikiem drugiej strony.
@SirSherwood dosłownie spalili mieszkanie buhahahahah wiesz na ile wyceniono straty? Nie popieram tego osobiście ale robię je z tego mega afery to jest żenada.
Ps 2500 za całkowice spalone mieszkanie? jprdl
dosłownie spalili mieszkanie buhahahahah wiesz na ile wyceniono straty? Nie popieram tego osobiście ale robię je z tego mega afery to jest żenada.

Ps 2500 za całkowice spalone mieszkanie? jprd


@VrubeL: Sorka, nie popieram przestępstw i ruszania czegoś co nie jest twoje. Łapy precz od cudzych rzeczy.
@SirSherwood ja też nie ale nie kręcę afery jakby conajmniej kogoś zabił. W RMF słyszałem że 2,5 ale chyba jednak coś ponad 4. Ciekawe jaki jest koszt napisów na elewacji lub zrownanego z ziemią przystanku xd
teraz was uczą żeby pisać że nie jest za PiSem? Więcej za taki komentarz płacą?


@mechanior: Można też pisać, że nie jest się za PIS'em kiedy po prostu nie jest się za PIS'em, ale najwyraźniej miałem rację co do Twoich zdolności poznawczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Argumentum ad "myślisz inaczej, więc muszą Ci za to płacić" pominę z litości.
@archubuntu Chyba za młody jesteś jeszcze trochę żeby zrozumieć jak wygląda taka gra polityczna. Sporo kasy już zrobiłeś na tych wpisach? Nie jestem ani PiS ani PO ( od komfy też daleko). Ja chcę w tym kraju normalnie żyć nie cieszac się tym że jakies pajace stolicy nie #!$%@? bo taka jest linia partii. Dlaczego mam się cieszyć. Normalnych rzeczy? Z resztą "profesor" bąkiewicz jest opłacony przeć PiS ( to nie tajemnica),
@mechanior: Pomimo różnic w poglądach, życzę Ci mireczku spokojnego życia :) Większy dystans do stronek takich jak Wykop oraz nie doszukiwanie się wszędzie PISowców i płatnych trolli z pewnością Ci w tym pomoże. Taka uwaga od serca :)