Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@welin:


Komentarz autorki:


Hi guys, I really don’t know why there is so big discussion. I’ve got a milion messages about this pic. since yesterday. The title is „love?” And it says that women always care about relationships and love, we are emotional that’s obvious but men... they don’t give a f**k and doesn’t care as much as we... do generally it about that women care about everything but mans piss
@Endrius: Hmmm, to jest dyskusja na kilka godzin hahahah - ale większość wydaje się dostrzegać to intuicyjnie, więc używając powiedzenia w sposób niepoprawny: wyjątek potwierdza regułę.
@welin:


Komentarz autorki:

Hi guys, I really don’t know why there is so big discussion. I’ve got a milion messages about this pic. since yesterday. The title is „love?” And it says that women always care about relationships and love, we are emotional that’s obvious but men... they don’t give a f**k and doesn’t care as much as we... do generally it about that women care about everything but mans piss
@welin: Przeciez przekaz jest jasny: lzy partnerki i ich olewanie przez partnera to to, co daje jej milosc, na ktora jest tak zapatrzona, ze nie widzi, ze on leje na jej łzy. Patologiczna milosc, ale milosc, podsycana łzami.

Nie bardzo kumata rodzina autorki wpisu, skoro w kilka osob nie mogli tego dostrzec.
@dzek: Dawno już minęły czasy, w których artysta przez sam fakt stworzenia czegoś zyskuje sobie prawo do narzucenia interpretacji odbiorcy. Nie należy postponować interpretacji nieidących z zamysłem twórcy. Sztuka to nie tylko akt tworzenia, ale i konsekwencje tego aktu. Oddaję głos do studia.
@yggdrasill: mój komentarz odnosił się głównie do tego, że gość wyżej sam odrzucał inne interpretacje i to w dość niekulturalny sposób, przedstawiając swoją jako jedyna właściwą. Więc jeżeli już to do niego kieruj ten komentarz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dzek:
Przepraszam jeśli to było wg Ciebie niekulturalne. Ja zastosowałem standardowy wykopowy ton, który miał być raczej żartobliwy, że ja autentycznie nie widzę tam kobiety a tyle osób ją tam widzi :) I teraz się zastanawiam czy to większość ludzi dopisuje sobie rzeczy których nie ma czy też ja jestem zbyt sztywny w interpretacji ;)