Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@welin: no jak co? To metaforyczne przedstawienie ludzkiego losu, gdzie nasze wspólne wysiłki dają coś nowego, co pokazuje nam łączenie się kolorów żółtego i niebieskiego, przez co powstaje zieleń.
  • Odpowiedz
  • 1051
@welin
@teluch jak miałem ok 5 lat, narysowałem jak Wałęsa i Kwaśniewski sikają na przeciwko siebie, a strumienie łączą się i tworzą Polskę. Marzę, żeby to odnaleźć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@welin:

Komentarz autorki:

Hi guys, I really don’t know why there is so big discussion. I’ve got a milion messages about this pic. since yesterday. The title is „love?” And it says that women always care about relationships and love, we are emotional that’s obvious
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lab_rat:
Dlaczego tu kobiety jakieś widzicie? XD Faceci rzęs nie mają? To jest taki poziom uproszczenia, że rzęsy nie mają znaczenia. Prędzej byłby jakieś namiastki piersi. Przekaz jest prosty - inni leją na twoje żale. Tyle i tylko tyle.
  • Odpowiedz
Dlaczego tu kobiety jakieś widzicie? XD Faceci rzęs nie mają?


@Endrius: Masz długie włosy, niższy wzrost i rzęsy - wystarczy do zauważenia płci.

EDIT: do tego postać po lewej ma penisa, więc to też dodaje do płciowości obu postaci.
  • Odpowiedz
@welin: przesłanie tego obrazka jest takie, z każdego zła które ludzie ci sprawiają możesz wyciągnąć coś dobrego. Powiedziałbym nawet że jest chrześcijańskie mimo że bez takich symboli. Mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz