Wpis z mikrobloga

Oglądam program "magia nagosci" i jestem w szoku. Laska nie ma nic do typa z brzuszkiem. Laska 175 uznawana za wysoką. WTF xD

W Polsce jak spotkałem się z laską 177cm to stwierdziła, że jestem niski, bo mam tyle samo wzrostu co ona. Nie, że ona jest wysoka. Ja jestem niski. W polsce jak ziomek nie mógł podnieść laski, bo była troche gruba, a on typowy informatyk. To stwierdziła, że nie ona jest gruba, tylko on #!$%@? xD

Nie wiem, czy w niemczech jest jakieś inne społeczeństwo czy jak? Ja w ogóle nie wierze co widzę. Stoi typiara i przed kamerami ocenia facetom fiuty xD Przecież, to jej rodzina, znajomi, szef czy współpracownicy też pewnie oglądają. A taka się nie wstydzi xD

Przeżyłem szok kulturowy

#przemyslenia #oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #niemcy
  • 6
@natikot777: wtf xD

ciekawe jakie tam padają teksty. Czy też jest #!$%@? jak na tinderze i taka hipergamia jak na tagu przegryw. Znam typiare co na tinderze jest od roku i nie może nikogo znaleźć, bo jest całkiem przeciętna, a wymagania jak typowa p0lka i każdego odrzuca, a randke to ma conajmniej raz w tygodniu. Może to wynika z wieku tych ludzi? Tam chyba nie ma 18-20 jak jeszcze siano w