Wpis z mikrobloga

no albo to może problem małej liczby toalet, czy innych dedykowanie wyznaczonych miejsc? W Amsterdamie masz co krok takie miejsca.


@patrolez: niestety, to kwestia tego ze to patusy, które waliły po drodze na miejsce browary ¯\_(ツ)_/¯ i nie uwierzę, ze jest inaczej
@patrolez: XD ale ty wiesz że w amsterdamie to te toalety mają tam rure w dół gdzie się sika, a nie szczasz pod siebie i ochlapiesz sobie wszystko?

Ładny fikołek, te patusy ewidentnie nie potrafią jak cywilizowani ludzie nawet pójść w ustronne miejsce w krzaki tylko szczają jak bydło.
pójść w ustronne miejsce


@PiersiowkaPelnaZiol: czy widzisz na tych fotkach z Amsterdamu, aby to było ustronne miejsce? Takie miejsca mają przy deptaku, przy pomnikach w ichnim starym mieście.

Ustronne miejsce w centrum Warszawy?

@dziadyga1 dodatkowo wyśmiał pana lejącego na zielone - nawet ma racje, bo mocz niszczy trawniki.

Nie ma w Polsce licznie publicznych toalet, czy innych rozwiązań systemowych (niczym właśnie w Holandii), to ludzie będą tak wciąż robić, bo to
@patrolez: ustronne miejsce jakkolwiek można to przypiąć do miejsca gdzie się można legalnie wysikać, czyli na przykład do czegoś takiego jak to jest w amsterdamie, fakt stoi to w centrum ale nikogo nie razi i ma odpowiednią infrastrukture do odprowadzania moczu.

Zrobiłeś fikołka i tyle, nikt normalnie nie szcza po ścianach, a przynajmniej ludzie z pewnym poziomem klasy tak nie robią, proste i nie ma co z tym dyskutować.

No chyba
@PiersiowkaPelnaZiol: mamę oszukasz, tatę oszukasz, ale życia nie oszukasz. Nawet osoba z pewnym poziomem klasy, która jest przechodniem w centrum Warszawy, gdy ją przyciśnie, to może sobie nie poradzić - jeszcze w dzień wolny.

Wtedy pozostaje dokonać aktu potocznie zwanego przypałem, tylko niektórzy się bardziej starają takich unikać, a niektórzy są prostymi ludźmi i tylko w ten sposób potrafią.

Winisz człowieka na fotografii, a nie szukasz przyczyny problemu (i nie myślisz
@patrolez: jeszcze nigdy jak byłem w warszawie czy krakowie mimo że bardzo mi się chciało po prostu wszedłem i zapytałem się w knajpie czy można odpowiedź była prosta, tak prozę skorzystać.

Ba, nawet są płatne toalety i jest ich trochę, spokojnie mając zdrowy organizm wstrzymasz mocz na 1-3h by dojść do takiej toalety.

Pozdrawiam