Wpis z mikrobloga

Ten "pajac" ratuje resztki honoru Polski i Polaków. Ale o czym ja mówię, dla "narodowych" piesków wyprowadzonych na spacer na smyczy Macierewicza i Kaczyńskiego, to pojęcia abstrakcyjne i nieznane.


@Takiseprzecietniak: chyba ubeków a nie Polaków, poszedł nawet do lasu granicę rozwalać, ha tfu. To jest p0lactwo a nie Polak, jak on jest Polakiem i ty też to ja sam nie chcę mieć z wami nic wspólnego, ha, tfu. Stuhr i
Kaczypawlak - > Ten "pajac" ratuje resztki honoru Polski i Polaków. Ale o czym ja mów...

źródło: comment_1636648011aOkGG2z1B7x9D81DX08L9p.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ten "pajac" ratuje resztki honoru Polski i Polaków. Ale o czym ja mówię, dla "narodowych" piesków wyprowadzonych na spacer na smyczy Macierewicza i Kaczyńskiego, to pojęcia abstrakcyjne i nieznane.


@Takiseprzecietniak: w sumie jak jestem w Śródmieściu to już udaję, że nie znam polskiego, aby nie spotykać takich "rodaków" jak ty czy stuhr, dopiero za placem Zbawiciela wracam do mowy Sienkiewicza i Mickiewicza jak na Mokotów już jadę marszałkowską( ͡°
  • Odpowiedz
Mógłbyś spróbować napisać jeszcze raz? Przepraszam, nie chciałbym być nietaktowny, ale wyglada na to, że ci czknęło bekiem potężnym i obrzydliwym, a to jednak nie wypada podczas rozmowy, zwłaszcza w wykonaniu dumnego Polaka.


@Takiseprzecietniak: jak ty jesteś "Polakiem" to ja z wami nie chcę mieć nic wspólnego, jest już w sumie termin na nas polactwo, ba nawet książki o was powstają( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej powiedzieć
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: jak ty jesteś "Polakiem" to ja z wami nie chcę mieć nic wspólnego, jest już w sumie termin *na nas polactwo, ba nawet książki o was powstają( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej powiedzieć nie wypada, bo banana od moderacji mogę dostać za słowa prawdy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: *na was czeski błąd, wybacz( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Jestem w szoku, przynajmniej raz prawdę powiedziałeś, przypadkiem, ale i tak doceniam ;)


@Takiseprzecietniak: byle by nie być kimś takim jak ty, to ja nawet tym polactwem mogę być, to tylko zaszczyt, bo ręki bym ci nie podał obrońco szczura( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle on grał w jakimkolwiek "dobrym" filmie przez ostatnie 20 lat?
  • Odpowiedz
ręki bym ci nie poda


@Kaczypawlak: skąd w ogóle pomysł, że ja chciałbym się witać albo bratać z naziolem? Pogięło cię, czy dym z narodowego moczu cię oczadził?

W ogóle on grał w jakimkolwiek "dobrym" filmie przez ostatnie 20 lat?


U Brauna, reżysera wszechczasów, wprawdzie nie grał, ale cóś tam grywał. Wprawdzie jedynie dla ludności polskojezycznej kondominium polskiego pod zarządem chazarskim, ale grywał. Choć masz rację, takiemu Jakimowiczowi nie dorasta
  • Odpowiedz
skąd w ogóle pomysł, że ja chciałbym się witać albo bratać z naziolem? Pogięło cię, czy dym z narodowego moczu cię oczadził?


@Takiseprzecietniak: ja nie jestem od narodowców czubie, ja od tych normalnych( ͡° ͜ʖ ͡°)

U Brauna, reżysera wszechczasów, wprawdzie nie grał, ale cóś tam grywał. Wprawdzie jedynie dla ludności polskojezycznej kondominium polskiego pod zarządem chazarskim, ale grywał. Choć masz rację, takiemu Jakimowiczowi nie dorasta
  • Odpowiedz
U Brauna, reżysera wszechczasów, wprawdzie nie grał, ale cóś tam grywał. Wprawdzie jedynie dla ludności polskojezycznej kondominium polskiego pod zarządem chazarskim, ale grywał. Choć masz rację, takiemu Jakimowiczowi nie dorasta do pięt. Tu się biję w p----i, wasz "narodowa" kultura jest charoszaja i bolsza. Normalnie płaczę, jak oglądam Pietrzaka albo Rolę, łkam ze wzruszenia na przemian z zaśmiewaniem się z dowcipów Janeckiego czy innej Ogórek, szkoda, że my lewacy nie mamy takich
  • Odpowiedz
Tia... dlatego posłusznie spacerujesz za fletem Macierewicza ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Takiseprzecietniak: przykro mi, że chłopak cię rzucił, ale ty starych lubisz, taki miejscowy Macron jesteś czy co?

Tak przy okazji, a numer koncesji na "narodowość" możesz podać czy Prezes zabronił?


@Takiseprzecietniak: Ja się jego o nic nie muszę pytać, nie lubię, go tak samo jak ciebie. Bez PiS-u i Jarosława coś widzę, że
  • Odpowiedz
przykro mi, że chłopak cię rzucił, ale ty starych lubisz, taki miejscowy Macron jesteś czy co?


@Kaczypawlak: Trochę mi głupio, że naziola przykrości pozbawiam, ale cóż, niech i naziol ma odrobinę satysfakcji: nie, dumny heterusiu, żaden chłopak mnie nie rzucił, i nie nie dlatego, że mam wredny charakter (tu są zdania sprzeczne, choć osobiście uważam, że tu nie ma o czym dyskutować: mam), ale najprawdopodobniej dlatego, że nigdy żadnego chłopaka
  • Odpowiedz
Trochę mi głupio, że naziola przykrości pozbawiam, ale cóż, niech i naziol ma odrobinę satysfakcji: nie, dumny heterusiu, żaden chłopak mnie nie rzucił, i nie nie dlatego, że mam wredny charakter (tu są zdania sprzeczne, choć osobiście uważam, że tu nie ma o czym dyskutować: mam), ale najprawdopodobniej dlatego, że nigdy żadnego chłopaka nie miałem, bom też hetero i żadna "lewacka" edukacja seksualna w szkołach (oficjalna) i parafiach (praktyczna) tego nie zmieni.
  • Odpowiedz