Wpis z mikrobloga

Jakby szli tam ludzie a nie zwierzęta to nie trzeba by było. Małpy zobaczą ułamek tęczy i zaczną rzucać gównem
  • Odpowiedz
xD - jeśli tych ludzi takie rzeczy denerwują to ja nie wiem jak oni funkcjonują w społeczeństwie.


@orzeszkowydidi:

Też mnie to dziwi. Ale przecież to działa w drugą stronę też: popatrz jak lewicowcy, woke generation i wszelkie LGBT bulwersują się na komiksy StoneToss :-D
  • Odpowiedz
@Frygus96: Tylko często te flagi wiszą przez cały rok i nikt nie wywiesza ich tylko i wyłącznie 11 listopada…
A Ci patrioci są patriotami tylko i wyłącznie 11 listopada jak trzeba #!$%@? stolicę
  • Odpowiedz
@wielkimustaf: no ja to odbieram tak ze ludzie dobrej woli zasłonili zeby nie było zadnych kłótni i wojenek no ale oczywiscie i tak zle i tak nie dobrze, twój wyimaginowany swiat nie istnieje, pogódz sie z tym
  • Odpowiedz
@Gavilar: @Greg36: malpy to gnija z tego powodu a marsz zostal o wiele lepiej zabezpieczony niz w zeslzym roku nie dajac nikomu okazji do prowokowania. To "tolerancyjna" czesc spoleczenstwa probowala zaklocac na rozne sposoby obchody swieta niepodleglosci i ewidetnie im sie nie udalo.

@twoi_oyciec: wcale nie, malowanie kolorowej flagi na trasie przemarszu marszu niepodleglosci, to jest zenujace. Typowe prowakacja. Moim zdaniem prawidlowa decyzja organizatorw marszu, dac
  • Odpowiedz
To "tolerancyjna" czesc spoleczenstwa probowala zaklocac na rozne sposoby obchody swieta niepodleglosci i ewidetnie im sie nie udalo.


@JohnRamboo: A jak? Wywieszając na własnym balkonie tęczową flagę czy podając pokojowym uczestnikom marszu flagę z podobizną Tuska czy flagę Niemiec?
  • Odpowiedz