Wpis z mikrobloga

@Greg36: malujac flage lgbt na trasie przemarszu miedzy innymi, https://www.wykop.pl/link/6359845/lgbt-w-formie-11-11-2021-warszawa/, widzialem typa z jakimis transparentem z kartonu na streamie, miedzy innymi ta flaga na balkonie. Przeciez nie powiesz mi ze osoba ktora taka flage wywiesza nie jest swiadoma tego co robi. Prawidlowa reakcja organizatorow, starali sie zeby takie incydenty nie zaklocily przemarszu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) + ludzie byli bardziej swiadomi niz w zeszlym roku. Ode
  • Odpowiedz
@Rogalove święto narodowe a oni muszą już flagę LGBT wywieszać nie wiem po co xd zaraz ktoś przyleci i powie że w Polsce też są geje i też mogą to świętować, ale czemu ludzie np nie wywiesili flagi Warszawy, przecież warszawiacy to też Polacy, albo katolicy czemu nie wywieszają flagi papieskiej ?? Nie rozumiem w jakim celu w takim dniu niektórzy potrzebują podkreślać podziały podziały w naszym społeczeństwie (:
  • Odpowiedz
@emasele: wez pod uwage bardzo napiete nastroje w tamtym czasie. Promowanie idiotow z kolektywu stop bzdurom i kreowanie ich na ofiary. Agresywne lobby lgbt, proby zakazania marszu bo "pandemia", wesolo machajacy orzel lgbt podczas owego przemarszu( co prawda nie wiem czy orzel pojawil sie przed czy po rzucie raca ale mysle ze takie informacje mozna sprawidzic) wedlug mnie to wszystko sie skumulowalo i wyszlo jak wszylo. W tym roku o wiele
  • Odpowiedz
@janmazoch: No to tłumaczę wam tak samo. Też mieli prawo jebnąć plandekę na moście. Boli was że zakryli flagę, żeby jakiś mongoł znowu nie podpalił mieszkania jak rok temu, aby potem było #!$%@? uuu aaa.
  • Odpowiedz