Wpis z mikrobloga

@kfpwa #!$%@? serio? To co są tam za ludzie którzy nie są się w stanie powstrzymać od aktów wandalizmu bo widzę coś tęczowego. Niezły fikołek towarzyszu
  • Odpowiedz
@szarley: w zeszłym roku piętnowano organizatorów że nie zapobiegli rzucaniu racami. Teraz zapobiegli to zmienia się narracja że uczestnicy źli? Racami rzucało wtedy bodajże 6 czy 7 osób, Bąkiewicz na wejściu każdemu z 100 tysięcy osób miał zaglądać do dupy i sprawdzać czy nie ma rac? Czy może zrobić psychoanalizę każdego z uczestników? Nie doszło do inby, zastosowano widocznie dobre rozwiązanie a i tak jest źle bo ktoś pomyślał o zapobieganiu
  • Odpowiedz
jeśli tych ludzi takie rzeczy denerwują to ja nie wiem jak oni funkcjonują w społeczeństwie.


@orzeszkowydidi: nie funkcjonują. To są ludzie, którzy na ulicy jak się zamyślisz i popatrzysz w ich stronę to wyskoczą z "co się #!$%@? patrzysz!?", zaczepią cię bo nie podoba im się twoje ubranie albo będą chcieli cię skroić z kasy.

Ogólnie dobrze, że przeciwdziałają ale smutne, że w ogóle trzeba coś takiego robić, a oni potem
  • Odpowiedz
@orzeszkowydidi:

@Rogalove: xD - jeśli tych ludzi takie rzeczy denerwują to ja nie wiem jak oni funkcjonują w społeczeństwie.


Bo taka jest natura ludzka i zawsze znajdzie się jakiś "trigger". Jedni będą dostawać szału na widok np. flagi, a drudzy będą dostawać załamania nerwowego, bo ktoś powie że wzrost ma związek z płcią.
wolf13000 - @orzeszkowydidi: 
 @Rogalove: xD - jeśli tych ludzi takie rzeczy denerwuj...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rogalove: A okna szczelnie zamknięte przed racami widzę xDDD jak w lesie
@Michal0173: #!$%@? typie jest listopad. Ja wiem, że w jaskini to głazu się nie odsuwa tak łatwo, ale niektórzy mają możliwość mieć ciepło w mieszkaniu i z niej korzystają.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rogalove: xD - jeśli tych ludzi takie rzeczy denerwują to ja nie wiem jak oni funkcjonują w społeczeństwie.


@orzeszkowydidi Właśnie nie funkcjonują. I chcą aby ich #!$%@? dysfunkcje społeczeństwo uznało za wartościowe.
  • Odpowiedz