Wpis z mikrobloga

W TVN24 na pasku zamiast Marsz Niepodległości jest napisane Marsz Narodowców.

W tle komentatorzy mówią margines, skrajność, granica, uchodźcy, Bąkiewicz.

Kadrowane jest tak aby wyłapać pojedyncze przypadki dziwnych symboli i flag.

W tle dziesiątki tysięcy normalnych z biało-czerwonymi flagami, ale ich to nie interesuje.

Ha tfu na tą propagande

#bialorus #marszniepodleglosci
  • 145
@MaxVerstapen to rozumiem, że Marsz Równości, można nazwać marszem dewiantów, bo wśród tysięcy homoseksualistów walczących swoje należne prawa, zawsze znajdzie się grupa dewiantów, którzy swoim wyglądem i zachowaniem wypaczają sens marszu?
@onuceSzatana

No wlasciwie tak, bo obrzydliwe jest isc w marszu z neofaszystami. Ja sie doslownie brzydze, zbiera mnie na rzyganie na sama mysl.


Marsz Niepodległości jest dla wszystkich ludzi którzy czują się Polakami, czarnych, czerwonych, gejów, wszystkich dla których Polska jest ważna.
Więcej tolerancji szowinisto.

To prosty lud z nudnych, szarych miejscowosci, po marszu pojda na zapiekanki z budy na stare miasto i jakies najtansze szoty, bedzie "impreza".


I tutaj się ujawniłes...
@Pan_krecik: Nie jest, dobrze o tym wiemy. To wy naznaczacie granice, a byc Polakiem wg was, to np. wierzyc w Bozie, wiec dla mnie tam nie ma np. miejsca i dla wiekszosci obywateli Polski.

Nikim nie gardze, ciemny lud to niewyksztalcony grupa ludzi o waskich horyzontach i praktycznie zerowych zainteresowaniach. To jest typowy uczestnik tego marszu. Trzeba ich ksztalcic, edukowac, cierpliwie, powoli. Robota na wiele pokolen. Ale jest was coraz mniej,
@MartyByrde: Ziobro zdziwienia. A tak swoją drogą to powinni dołączyć do marszu w takim razie, przecież mają w swoich szeregach dziennikarzy nazioli, którzy lubują się w nazistowskich uroczystościach. Ale musi im być smutno, pewnie ręce same się unoszą do hajlowania, ale ktoś musi kręcić materiał opluwający Polskę.