Wpis z mikrobloga

W nocy ktoś pomalował na tęczowo Most Poniatowskiego, czyli dzisiejsze miejsce przemarszu narodowców.
Niestety wydaje się, że służby miejskie będą próbować zmyć malowidło, gdyż może stanowić zagrożenie dla życia uczestników Marszu Niepodległości. Tak jak kostka brukowa.
sos
#warszawa #11listopada #marszniepodleglosci
Don_kiszot - W nocy ktoś pomalował na tęczowo Most Poniatowskiego, czyli dzisiejsze m...

źródło: comment_1636616171yONeqZvpog9omKiZnOp5Ln.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Don_kiszot ale o co chodzi, będą mogli z czystym sumieniem tłumnie podeptac i zbeszcześcić ich znienawidzony symbol i nawet nikt im nic nie powie, bo przecież tak już było, to lewacy namalowali, my tylko szlim zgodnie z planem. Narodowcy lubią to ( ͡º ͜ʖ͡º)


  • Odpowiedz
Niestety wydaje się, że służby miejskie będą próbować zmyć malowidło, gdyż może stanowić zagrożenie dla życia uczestników Marszu Niepodległości. Tak jak kostka brukowa.


@Don_kiszot: widząc i czytając takie głupoty mam wrażenie, że to jakiś plebiscyt na największego debila w kraju. Rozumiem, że rywalizacja jest bardzo zacięta ale może pora już wyłonić zwycięzce i zatrzymać karuzelę spi****lenia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@humpf:

A może po prostu zadaniem służb miejskich jest czyszczenie ulic


No jest, tylko czemu to jedno miejsce ma mieć priorytet, skoro stoi mnóstwo innych miejsc do uporządkowania?
  • Odpowiedz
@Hylfnur "typie, Warszawa musiała zabrać wszystko co nie jest przyspawane albo zakopane w ziemi bo może prowokować, a po marszu tego bydła znowu przywieźć, z podatków warszawiaków"

Jak Wwa była odbudowywana za pieniądze i surowce całej Polski po ll w.ś. to spoko. Jak cały kraj się zrzuca na budynki polityczne, stadion narodowy co zapewnia pracę i rozwój stolicy to też dobrze ale jak raz w roku trzeba posprzątać to ogromnie portfele
  • Odpowiedz
Niestety? To twoim zdaniem kazdy moze nasrac gdzie mu sie podoba, a reszta ma przejsc z tym do porzadku dziennego? Powinni ich znalezc i kazac pokryc koszty sprzatania.
  • Odpowiedz
A może po prostu zadaniem służb miejskich jest czyszczenie ulic, nieważne czy ktoś nasmarował #!$%@?, czy tęczę, czy zgubił kubeł z farbą jadąc z Castoramy? Nie wiem, po prostu taka szalona myśl mi przyszła do głowy.


@humpf: ale z Ciebie homofob ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz