Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: Ehh - na cyberpunka czekałem od gimnazjum jak tylko wyszedł pierwszy trailer z mega podjara, po wyjściu w3 jeszcze bardziej, tak samo na remaster GTA SA i VC.

A tu sru, magia 2020/21 znów zadziałała, jakby pandemia, BLM, kryzys, wojny na wschodzie I soon za wschodnią granicą, śmierci wielu ważnych ludzi kultury chociażby, benzyna za 6zl itp itd nie wystarczyły - nawet gry na które czekałem od 8 lat musiały
@jakub-dolega: Najśmieszniejsze jest że to znienawidzone, nie wiedzieć czemu, Ubi dostarcza od co najmniej kilku lat solidne i dopracowane gry na wiele godzin zabawy, ale wydali lata temu zabugowane AC3 i później Unity i ludzie do dzisiaj ich za to cisną, tymczasem wszelkie patologie Rockstara czy Acti są przemilczane bo mają duży fanbase który nawet gówno by łyknął z metką Rockstara xD
@EscPL:

Naprawdę mi przykro że to taki gniot ( ͡° ʖ̯ ͡°) Cała ta trylogia to spora część mojego życia i ogrywam ją co jakiś czas odkąd pamiętam. Od czasu zapowiedzi spodziewałem się że nie będzie to super remaster, ale miałem nadzieję że jednak zrobią to dobrze

Również jestem wielkim fanem starszych części GTA i przeszedłem je wielokrotnie, ale z tym remasterem wiedziałem że tak będzie od
bo san Andreas tak bardzo potrzebuje vr xD


@MaszBaboTalerz: Nie tyle co sama gra, co rynek VR. Sporo jest świetnych tytułów wirtualnej rzeczywistości, ale GTA SA zbudowany od zera stricte pod VR (nie jak #!$%@? mody gdzie tylko poruszasz sobie głową, bo to mod)brzmi świetnie. Został już zapowiedziany przez Zuckerberga jako Exclusive na OQ2, sam Rockstar podobno od kilku lat już działa w tym kierunku. Jestem mega ciekaw jak rozwiążą pare