Wpis z mikrobloga

Czasami się nudzę wieczorami albo robiłem nogi i nie chce mi sie nigdzie wyłazić wiec postanowiłem, że będę postował od czasu do czasu tipy i porady dla #przegryw i nie tylko jeśli chodzi o spotykanie się czy randkowanie #badoo #tinder. Może czasami rzucę radą typowo dla różowych które tak płaczą że nie ma dobrych facetów haha a w rzeczywistości straszne gamonie z nich są (kobiet). Jak będzie dobry odzew to założe autorski tag a jak nie to trudno

Słowem wstępu, żeby nie było że pisze z dupy jakieś brednie z neta. Byłem w poważnych związkach, w luźnych, spotykałem się tylko na seks, laski zdradzały swoich chłopaków ze mna czy bawiły się w "otwarty związek z jakimś typem" jednak i tak ukrywały moja obecność w ich życiu. Ogólnie próbowałem życia i uważam, że wszystko ma swoje plusy i minusy.

W tym wpisie z racji że musiałem napisać ładny wstęp będzie krótko i skierowane do Panów.

Przede wszystkim przestańcie narzekać i płakać, że spotykanie się to już nie to samo co kiedyś, bo jak ja coś wspomnę na ten temat to każda laska automatycznie myśli, że nie miałem powodzenia z kobietami bo łączy to z byciem przegrywem. Zrozumcie to, że faceci ktorzy naprawde duzo ruchają i są przystojni nie narzekają na laski wcale, wręcz nie włacza się u nich autorefleksja tak jak kreowanie charakteru u ładnych, cycatych lasek.

Jak laska urodziła się ładna z fajnymi piersiami to naprawde nie jej wina, że nie ma charakteru czy jest płytka. Jak jesteś taką sztunią to tak jakbyś był synem jakiegoś multimilionera jako facet. Wszystko masz zupełnie podane na tacy ze strony facetów i zyjesz po prostu w bańce. Spotykanie się jednak z taką laską regularnie to koszmar bo cały czas jesteś spięty bo każdy obszczymur myśli że może Ci ją zabrać, aktywnie czy pasywnie i jest to irytujące. Jednak sporo z tych kobiet jak im sie podobasz tak jak każdy człowiek mają jakis charakter i też potrafią byc bardzo kochane ale najpierw musisz im się podobać. Więc jak lask odpowiada byle jak to po prostu daje Ci do zrozumienia że jestes brzydki, ale sporo ludzi ma wątłe ego więc będzie próbowało, myśląc że laska jest wyzwaniem haha. No okej( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość kobiet w dzisiejszych czasach przez tak napalonych facetów ma powodzenie jak nigdy i ich jedyną opcją na korzystanie z tych apek czy ogólnie jakiś instagramów jest ostre filtrowanie facetów na tych wartych uwagi i nie w sposób absolutnie PŁYTKI i OBSCENICZNY.

Jak byłem jeszcze te parę lat młodszy to myślałem że to rzeczywiście faceci patrzą tylko na wygląd a laski to te dobre duszyczki dla których ważna jest przede wszystkim cała reszta. Jednak prowadzenie niegrzecznych profilów na tych apkach całkowicie zmieniło moją perspektywę i uważam, że dzięki temu lepiej rozumiem kobiety i nawet staram się nie być już zły na nie za to płytkie podejście do nas.

Wszystko sprowadza się do tego, że żyjąc w dzisiejszych czasach mając cała technologie, kulture i cywilizacje dalej jesteśmy #!$%@? zwierzętami. U większości facetów objawia sie to w ten sposób, że płaszczą sie dla kawałka cipki a u kobiet, że dalej maja chcice na najlepszego naganiacza w plemieniu nawet jeśli z nikim już nie musi się #!$%@?ć i bronić jaskini.

To tyle w przyszłości pewnie będę rozwijał poszczególne wątki i śmiał się z różnych mechanizmów rządzacych światem i naszymi małpimi mózgami.
  • 6
@WomanWhisperer: W sumie to nic nowego nie napisałeś, przynajmniej wg mnie.

Zrozumcie to, że faceci ktorzy naprawde duzo ruchają i są przystojni nie narzekają na laski wcale, wręcz nie włacza się u nich autorefleksja tak jak kreowanie charakteru u ładnych, cycatych lasek.


To chyba logiczne, jak ktoś ma powodzenie, to o wiele łatwiej jest mu to kontrolować. Jak ktoś jest bogaty, to też ma łatwiej by inwestować, by odkładać, by żyć
Czasami się nudzę wieczorami albo robiłem nogi i nie chce mi sie nigdzie wyłazić wiec postanowiłem, że będę postował od czasu do czasu tipy i porady dla #przegryw


@WomanWhisperer: Tymczasem w temacie, nie ma nawet jednego tipu i porady xD

Słowem wstępu, żeby nie było że pisze z dupy jakieś brednie z neta


@WomanWhisperer: Cały twój wpis jest powieleniem tego co można było tu przeczytać już kilka lat temu (