Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Generalnie mam problemy w kontaktach międzyludzkich, ale zauważyłem jedną prosta rzecz która może sprawić ludziom których znacie dużo przyjemności. Od tego czasu staram się to stosować.

Chodzi o to, że jak ktoś z bliskich wam osób (kolega, koleżanka, przyjaciel, przyjaciółka, znajomy znajoma z pracy, czy też ktoś bliższy - rodzina czy partner partnerka życiowa) mówi wam o jakimś wydarzeniu w przyszłości który wiąże się z jakimiś emocjami to: zapiszcie sobie w kalendarzu i w ten dzień kiedy to ma być albo dzień wcześniej napiszcie do tej osoby coś stosownego.

Np znajomy mówi, że ma egzamin na prawko za tydzień. Zapiszcie to sobie i tego dnia rano wyślijcie mu wiadomość, że trzymacie kciuki i na pewno pójdzie mu dobrze. Coś w tym stylu. Kuzynka ma rozmowę o pracę za parę dni? Napisz jej dzień wcześniej że w nią wierzysz i na pewno sobie poradzi i żeby dała znać po wszystkim. Przyjaciółka jedzie na wakacje pierwszy raz gdzieś dalej? Dzień wcześniej napisz wiadomość z życzeniami udanego wypoczynku, świetnej pogody i samych miłych wrażeń i prośbą o jakieś fotki.

Oczywiście dotyczy to też urodzin/imienin, ale to bardziej oczywiste i ludzie często jednak pamiętają i do tego Facebook też przypomina.

Nawet nie sądziłem jak to bardzo pomaga i jak naprawdę sprawia dużo przyjemności takiej osobie.

#zwiazki #przegryw #milosc #przyjazn #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618b2691412b5f000aa8ad1b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5