Wpis z mikrobloga

@Japan_Panda: Albo jak finał będzie wyglądał tak, że ona wygrywa i wszyscy ją przytulają i ona się cieszy, że w końcu ją lubią to chyba obrzucę wszystkim uczestnikom domy papierem toaletowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elomati: Wiki głosowała za piisem chyba tylko to mogą ogłosić. Bo ja już serio nie wiem co ta dziewczyna zrobiła aby sobie zasłużyć na ten cały lincz i jawną nienawiść WSZYSTKICH uczestników w programie. Jest kochanką reżysera Lektora???
  • Odpowiedz
@Japan_Panda: jak to się wszystko okaże teatrem (łącznie z miłoszem, loniakiem i dysfunkcja słowotwórcza nono), to ładnie się poczuje jak idiotkaXD ale jakby produkcja zrobiła aż takie przedstawienie, to zamknęliby sobie drogę do następnej edycji:) Może naprawdę doszła do finału i rzuciła kula i dlatego taki mają wszyscy ból tyłka? - tyle że wtedy będzie miała tylko więcej sympatykow
  • Odpowiedz
  • 2
@Dromodron wydaję mi się, że Wiki wlasnie rzuciła tą kulą i o to się rozchodzi wszystkim uczestnikom, jaka to ona "fałszywa" byla przez cały pobyt
  • Odpowiedz
Inga trzyma ze starą gwardią z Darkiem, Przemkiem, przyjaźni się z Kornelią a wiemy kogo broni Kornelia. Więc chyba nic nie musi tłumaczyć, bo wszystko jest jasne. Po jej komentarzach i likach na insta Wiki myślałam, że sie lubią a od sytuacji po pandorze nagle zmiana
  • Odpowiedz