Wpis z mikrobloga

W ostatnich dniach furorę robi film, na którym widać jak imigranci dmuchają w oczy dziecku dymem z papierosów. Po co? To oczywiste! Żeby zmusić je do rozpłakania i wzbudzania litości. Wiele osób (w tym ja) złapało się na taką narrację, ale tak na prawdę jest to znana wśród osób z bliskiego wschodu metoda na złagodzenie dolegliwości po dostaniu gazem łzawiącym/pieprzowym (nie działająca).

Teraz pewnie myślicie sobie: "Co to za lewackie brednie? Wiem co widziałem!", ale imigranci stosują tę metodę od dawna i już podczas kryzysu na granicy Grecji po dostaniu gazem biegli aby ulżyć sobie przy użyciu dymu.

Na tym filmie widzimy jak imigranci najpierw dostają gazem z granatu, a dopiero później okadzają się dymem (w tym przypadku z drzewa), po co mieliby wymuszać łzy kiedy przed chwilą policja użyła gazu łzawiącego?

Tutaj możemy zobaczyć to samo - osoby próbujące przedostać się do Grecji dostają pod nogi granat z jakimś gazem, a potem biegną po dym.

Takie zachowanie widać też na tych dwóch zdjęciach: #
#

O sprawie pisały też polskie i zagraniczne media już podczas kryzysu na granicy Grecji, więc nie jest to żadna narracja mająca na celu kłamstwem wybielić imigrantów pod polską granicą: # # # # #

Na koniec jeśli nadal uważacie, iż imigranci od lat dmuchają dymem w twarz w celu manipulacji to polecam zastanowić się po co nagrywają i wrzucają do sieci dowody na swoje kłamstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bialorus #neuropa
mel0nik - W ostatnich dniach furorę robi film, na którym widać jak imigranci dmuchają...

źródło: comment_1636524174yBu07WZNYbJsteyz9QB4A1.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
Po co krzyczą allah akbar na tym filmie? A jak już wydarł mordę to go uspokajają ze „live live!” Na ich grupach są wpisy, gdzie in doradzają żeby brali kobiety i dzieci, obdzierali ubrania, dzieci żeby płakały i szukali reporterów najlepiej NIEMIECKICH. Bo oni są wrażliwi na krzywdę kobiet i dzieci.
  • Odpowiedz
@mel0nik: ja to wiem i ty to wiesz ale raczej nie przebijesz sie z tym na wykopie bo wykopek chce widzieć zly obraz imigranta. Kłamliwego oszukującego kamery. Mam nadzieje ze polecisz w górach ale szczerze w to wątpię....
  • Odpowiedz
@zieloniutkazielonka: widac ze nie znawz ich kultury. Allahu akbar to nie żaden złowrogi okrzyk. To cos jak matko bosko albo jezus maria. Oni krzycza tak w panice itp. W zamysle ten okrzyk ma im pomagac. No ale przecietny wykopek nie wie nic...
  • Odpowiedz
@AndrzejWithAttitude: szczerze to jakbys tak uwaznie sledzil to bys wiedzial ze bylo duzo przerw w streamach. Wczoraj widac bylo jak typa ktory #!$%@? ta lopata w ogrodzenie najpierw psikali gazem a potem lezak w bólu to go tymi petami dmuchali. I co powoesz ze robili to zeby lzawil? Jakby od gazu i tak juz nie lzawil? Moim zdaniem onetowi to wykopki powinny oficialne przeprosiny składać
  • Odpowiedz
film, na którym widać jak imigranci dmuchają w oczy dziecku dymem z papierosów


@mel0nik: a ten notoryczny kłamca przedstawił to wczoraj jako(z pamięci cytuję) "prawdopodobnie białoruski funkcjonariusz potraktował gazem dziecko".
w sejmie, z mównicy sejmowej łgał w żywe oczy, bolszewik.
  • Odpowiedz
@Aquamen: No przecież temu nie przeczę nigdzie, ale jaki to ma związek z tym, że wcale mu nie dmuchają w oczy żeby wywołać łzy jak wiele osób uważa?
  • Odpowiedz
przecież oglądalismy całym Mirko ten stream i dzieciak nie dostał żadnym gazem


@AndrzejWithAttitude: przecież przed sytuacją z fajką gadał z Polakami przez zasieki i zaczął w pewnym momencie pocierać oczy, z czasem coraz mocniej. To co się według ciebie wydarzyło, wiedząc że polskie służby używały tam gazu pieprzowego bo sami o tym mówią?
  • Odpowiedz
@AndrzejWithAttitude: Ten stream nie był włączony cały czas (miał przerwy), a kamera była na dziecku przez małą jego część, on latał zaraz pod płotem gdzie polskie służby używały gazu na agresywnych imigrantach, serio uważasz, że to niemożliwe, iż dostał?
  • Odpowiedz