Wpis z mikrobloga

W ostatnich dniach furorę robi film, na którym widać jak imigranci dmuchają w oczy dziecku dymem z papierosów. Po co? To oczywiste! Żeby zmusić je do rozpłakania i wzbudzania litości. Wiele osób (w tym ja) złapało się na taką narrację, ale tak na prawdę jest to znana wśród osób z bliskiego wschodu metoda na złagodzenie dolegliwości po dostaniu gazem łzawiącym/pieprzowym (nie działająca).

Teraz pewnie myślicie sobie: "Co to za lewackie brednie? Wiem co widziałem!", ale imigranci stosują tę metodę od dawna i już podczas kryzysu na granicy Grecji po dostaniu gazem biegli aby ulżyć sobie przy użyciu dymu.

Na tym filmie widzimy jak imigranci najpierw dostają gazem z granatu, a dopiero później okadzają się dymem (w tym przypadku z drzewa), po co mieliby wymuszać łzy kiedy przed chwilą policja użyła gazu łzawiącego?

Tutaj możemy zobaczyć to samo - osoby próbujące przedostać się do Grecji dostają pod nogi granat z jakimś gazem, a potem biegną po dym.

Takie zachowanie widać też na tych dwóch zdjęciach: #
#

O sprawie pisały też polskie i zagraniczne media już podczas kryzysu na granicy Grecji, więc nie jest to żadna narracja mająca na celu kłamstwem wybielić imigrantów pod polską granicą: # # # # #

Na koniec jeśli nadal uważacie, iż imigranci od lat dmuchają dymem w twarz w celu manipulacji to polecam zastanowić się po co nagrywają i wrzucają do sieci dowody na swoje kłamstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bialorus #neuropa
Pobierz mel0nik - W ostatnich dniach furorę robi film, na którym widać jak imigranci dmuchają...
źródło: comment_1636524174yBu07WZNYbJsteyz9QB4A1.jpg
  • 73
Lewackie brednie...
Nie było by tematu gdyby tam nie atakowali, niewinny gazem po oczach nie dostanie zresztą za przekroczenie granicy dostanie tylko gazem po oczach? Granica absurdu.