Wpis z mikrobloga

Chcecie nitkę najwyżej plusowanych komentarzy z ruskiego wykopu?

Możesz obserwować unikalne ujęcia, dzikich osadników w ich naturalnym środowisku. Ten widok jest zabawny w tym, że sprowadziwszy swój dom do ruiny i psując wszystko co się da, przenoszą się w bardziej sprzyjające miejsca i zaczynają rujnować i niszczyć wszystko w nowym miejscu.


#bialorus #ruskiwypok
Zmorka - Chcecie nitkę najwyżej plusowanych komentarzy z ruskiego wykopu?

 Możesz o...

źródło: comment_1636459474GhbN9PIeATbfXPRg8TZ9Ou.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
temat armatek wodnych pojawia się tak często jak u nas

W 100% pomogą tam armatki wodne, temperatura około zera, żeby napełnić wodą wszystko przez kilkaset metrów i szybko uciekną z powrotem na Homel, zdrętwiałe i zdemoralizowane. W zasadzie do kwietnia jeden wóz strażacki jest w stanie obronić całą polską granicę. Wtedy będzie trudniej.
Zmorka - temat armatek wodnych pojawia się tak często jak u nas 

 W 100% pomogą tam...

źródło: comment_1636459775QdARta4O2r8KxsXKkLvuzW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zmorka: zasadniczo jak do tego podchodzi szary Rosjanin? popiera działania Baćki czyli sojusznika Rosji czy jest przeciwny imigrantom nawet jeśli szturmują tą złą zdradziecką Polske??
  • Odpowiedz
Jestem przyzwoitym Rosjaninem z podwójnym wykształceniem. Znam angielski. Gotowy do pracy. Aby osiedlić się w Europie, muszę uzyskać zezwolenie na pobyt i mieszkać na czas nieokreślony przez co najmniej 11 lat w wybranym przeze mnie kraju UE. Uchodźca. Głupi, nieokrzesany, niewykształcony. Nie chce pracować. Nie zna języków. Nie gotowy do pracy - zapraszamy w ramach programu uchodźczego...
Zmorka - > Jestem przyzwoitym Rosjaninem z podwójnym wykształceniem. Znam angielski. ...

źródło: comment_1636460568tmR3cQdAGSHpJ18XBRqso2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#!$%@?, ​​ kto chce przejść przez czyjeś terytorium bez żadnej kontroli, zachowując się jak pieprzony dzikus, łamiąc się i żądając, aby cię wpuścić. A Polska jest winna, pewnie! To tak, jakby jakiś obskurantysta pieprzył się pod twoimi drzwiami, żądając ich otwarcia, bo chcę z tobą mieszkać, a ty nie otwierasz drzwi. Jak popieprzone już te demony. Rozpuścimy tylko przemoc i nie wniesiemy niczego do społeczeństwa, z którym żyjemy na tym samym terytorium.
Zmorka - > #!$%@?, ​​ kto chce przejść przez czyjeś terytorium bez żadnej kontroli, z...

źródło: comment_1636460838l42Fv5R6lFC27erPIHKC6F.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wiewior_s: teraz widzę, że jest już tag pikabu, tego wpisu już nie mogę edytować, chyba po prostu tu będę wrzucać wszystko w temacie granicy, a kolejne wpisy już niezwiązane będą pod pikabu albo jakiś ruski wypok
  • Odpowiedz
ten wpis jest dosyć ciekawy:

Odpowiedź dla tych, którzy nie rozumieją, dlaczego nie sprowadzić straży granicznej z karabinami maszynowymi i nie otworzyć ognia. Polska jest obecnie rządzona przez partię prawicową, aka konserwatystów, aka nacjonalistów. A więc, aby nie stracić elektoratu, nie mogą wpuścić imigrantów. Ale udało im się walczyć z lewicowymi liberałami z Europy (aborcja, prawa LGBT itp.) i już stracili miliony euro pomocy. A żeby uniknąć bałaganu z UE, nie mogą
Zmorka - ten wpis jest dosyć ciekawy:

 Odpowiedź dla tych, którzy nie rozumieją, dl...

źródło: comment_16364621090fQ23FO85Y7jBYphNrt1Ss.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz