Wpis z mikrobloga

Chcecie nitkę najwyżej plusowanych komentarzy z ruskiego wykopu?

Możesz obserwować unikalne ujęcia, dzikich osadników w ich naturalnym środowisku. Ten widok jest zabawny w tym, że sprowadziwszy swój dom do ruiny i psując wszystko co się da, przenoszą się w bardziej sprzyjające miejsca i zaczynają rujnować i niszczyć wszystko w nowym miejscu.


#bialorus #ruskiwypok
Zmorka - Chcecie nitkę najwyżej plusowanych komentarzy z ruskiego wykopu?

 Możesz o...

źródło: comment_1636459474GhbN9PIeATbfXPRg8TZ9Ou.jpg

Pobierz
  • 97
nie wiem na ile prowadzisz odsiew publikowanych opinii, by podobały się wykopkom, ale jeśli lecisz po kolei to by, to tylko pokazywało jak my, Polacy, jesteśmy podobni do Rosjan i jak niewiele się różnimy od siebie i gdyby nie polityka i elity, żylibyśmy ze sobą w zgodzie.


@Rozkoszniaczek: to komentarze z odpowiednika wykopu, wiec nie sa to przecietni Rosjanie, ale tak zdecydowanie wiecej jest takich jakie ona podaje i sa tam
Pytanie
Dlaczego białoruska straż graniczna nie przepuszcza uchodźców przez swoje zwykłe przejście graniczne w kierunku Polski? Pokazano nagranie, na którym straż graniczna zawija tłum kilka kilometrów do lasu przed przejściem granicznym i eskortuje go dalej w kierunku Polski.
---------------------

Naprawdę głupie pytanie. Przecież taki tłok na punktach kontrolnych paraliżuje transport -> tranzyt -> pieniądze dla Łukaszenki. A celem jest zarabianie na imigrantach i robienie bałaganu w UE.

Dlatego cała trasa, od wydania
Zmorka - Pytanie
Dlaczego białoruska straż graniczna nie przepuszcza uchodźców przez...

źródło: comment_1636482784ga8LD4UVNfw0nDv1gDRiVQ.jpg

Pobierz
@pycc: pikabu .ru usuń spację, prawy górny róg w wyszukiwarce musisz wpisać польша. Nie da się wrzucić linka na wykop, nie wiem o co chodzi, wywala błąd.
@Zmorka: co za #!$%@? bzdura xD Tacy ludzie w Iraku zniszczyli swój kraj? xD Oni sobie wybrali, że chcą urodzićsięw biednych krajach, rządzonych przez dyktatorów, targanych wojnami i korupcją? xD Ja #!$%@? xD I to jeszcze Polacy łykajątaką propagandę xD