Wpis z mikrobloga

@Wojownikprzeklety: @tindeRoman Cię atakuje w swoim biedawpisie, a jak mu napisałam, że Ci się nawet dorzucę do tych dodatkowych kosztów, żeby pokazać, że warto mieć odwagę, to mnie zwyzywał i zablokował. XD Więc odpiszę mu tutaj:

@tindeRoman: No pewnie, po co walczyć o swoje prawa (tym bardziej, że sam pisałeś, że nie nosisz maseczki) - lepiej z podkulonym ogonem uciekać nawet ze sklepu, jak Ci ochroniarz podważy papier od
uczalka - @Wojownikprzeklety: @tindeRoman Cię atakuje w swoim biedawpisie, a jak mu n...

źródło: comment_1636485900CK4cu3uafxhJt3uLEjw4DJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@uczalka: Już mu odpisałem, ale nie zwracam uwagi na tych, którzy atakują mnie tutaj. Zazwyczaj to boli ich to, że ktoś idzie przez życie wyprostowany, a nie ugięty jak niewolnik. Oni nie mają żadnego kręgosłupa moralnego. Jeden idiota mi tu zarzucał, że jestem pisowcem...
  • Odpowiedz
@4000: Nie no ja to biorę na klatę, że poniosłem tego koszty. Jak masz coś gdzieś przelać to wybierz miejsce, gdzie ktoś tego na prawdę potrzebuję albo wypij za moje zdrowie czy zjedz coś dobrego. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Makku11: chwila, przecież można obciążyć kosztami sądowymi w tym zastępstwem procesowym drugą stronę... To jak się sądzisz z kimś i obciążasz go lub jak przegrasz - on Ciebie.

@Wojownikprzeklety: gratuluję! trzeba walczyć z systemem! Ja do tej pory nie dostałem info z sądu o sprawie po zeznaniach w tamtym roku w listopadzie (mandat październik), i nie wezwano mnie na komendę bo w marcu tego roku dostałem kolejny mandat
  • Odpowiedz
@r333m4k444: Nie byłem w sądzie, a jakbym był to bym niewolniku nie poszedł w maseczce bo nie mogę maseczki nosić, a jest to bezprawne. Jak widać masz zerowe pojęcie o prawie w Polsce.

No to zobaczysz, że będzie zwrot tej kwoty, którą przeznaczyłem na wynajęcie kancelarii. Doinformuj się bo możesz się ubiegać o zwrot kosztów obrońcy bodajże do 2k
  • Odpowiedz