Wpis z mikrobloga

  • 303
Na reddicie większość użytkowników obwinia Łukaszenke za obecna sytuację na Białorusi. Duza część pisze o tym, że Polska powinna dostać wsparcie z UE oraz NATO w związku z kryzysem, a także prowokacjami strony Bialoruskiej. Część również chwali, że Polska nie daje sobie wejść na głowę imigrantom.
W Polsce natomiast istnieją grupy, które uważają, że Polacy powinni się ugiac, bo co powie zachód. To jest dobry przykład jak siedzenie w swojej bance informacyjnej (kontakt ze znajomymi o tych samych pogladach, czytanie materiałów tylko ze stron piszacych tak jak dana osoba ma poglady, itd.) potrafi ograniczyć postrzegania świata.
#bialorus
  • 34
  • Odpowiedz
@Dariel: co ty się lewakami przejmujesz? Nawet wsrod posłów jest może tylko kilkunastu którzy popierają przyjmowanie tych imigrantów. Pokazują ich w kółko dla kontrastu to ci się wydaje, że ludzie są podzieleni
  • Odpowiedz
@Dariel: Sugerujesz, że są ludzie którzy w imię dobrych stosunków z zachodem ("co powie zachód") chcą wpuścić tych ludzi. Ja ci odpowiadam, że "zachód" nie chce tych ludzi wpuszczać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@toworel mówiłem, że kilka dni temu. Podobnie jak opozycja, chociaż obecnie mowi co innego. Czytaj ze zrozumieniem.

@henk też chciałbym abyś zrozumiał wpis. Tak, reddit jest lewacki i stosuja cenzure dość mocna jezeli chodzino subredity dotyczące usa, ale w moim wpisie chodzi o to, że mimo tego, większość użytkowników nas popiera.

@su1ik wiem, że nie są aż tak podzieleni aż kreują niektore media.

@mayek nie mówisz nic odkrywczego.
  • Odpowiedz
@to_znowu_ja: no dobra, ale to lewaki chcą wpuszczać nielegalnie imigrantów. Żadna partia nie odmawia im azylu, tylko muszą to zrobić oficjalną drogą. Przecież pisuary których główną linią propagandy są uchodźcy przyjęli rekordową liczbę islamskich uchodźców. Tutaj nie ma żadnego zakłamania
  • Odpowiedz
@Dariel: pis to akurat może dostać wsparcie od frontexu, niemiec czy nato ale pis nie chce wsparcia bo pis nie chce rozwiązań, pis chce utrzymać ten cyrk do wyborów
  • Odpowiedz
W Polsce natomiast istnieją grupy, które uważają, że Polacy powinni się ugiac, bo co powie zachód


@Dariel: Ileż można tłuc, że UE nas wspiera w tym temacie? XD PiS próbuje forsować kretyńską narrację, że jesteśmy w tym kryzysie sami a to guwno prawda bo UE cały czas mówi że granica ma być broniona a jeśli potrzebujemy pomocy to ją natychmiast otrzymamy.
  • Odpowiedz