Wpis z mikrobloga

Czasem nawiedzają mnie feelsy i widzę jak krucha jest moja skorupa imitująca obojętność wobec samotności i tego, że im głębiej w las, tym więcej drzew. Lata lecą, a ja dalej jestem khhv. Z każdym dniem maleją moje szanse na stworzenie związku. Coraz bardziej postępuje degradacja mózgu i maleją szansę na akceptację gdy potencjalna dziewczyna dowie się o moim braku doświadczenia. Coś czuję, że zasłona wkrótce opadnie i pozostanie tylko bezgraniczna rozpacz wobec beznadziei. Brutalne. Niedługo będzie totalnie over dla chłopa, a jestem w szachu. Od dawna nie mam żadnych szans na poznanie kogoś w kręgach społecznych. Pozostają formy patologiczne i niewykonalne np. zagadywanie na ulicy i internet. Lata bierności podszytej lękiem wyprowadziły mnie prosto w pułapkę.
#blackpill #przegryw #gehenna #p0lka #zwiazki #samotnosc #tinder
hans211 - Czasem nawiedzają mnie feelsy i widzę jak krucha jest moja skorupa imitując...

źródło: comment_1636407237zTUvZPUzHbGcuY0fQGjC6Z.jpg

Pobierz
  • 7
Ja wiem, że it's over od końca podstawówki. Od tamtej pory nie miałem żadnych, ale to żadnych złudzeń. Miałem więc to wielkie szczęście, że o czarnej pigule nie musiałem czytać i zgłębiać o niej wiedzy, jak dzieje się to z niektórymi tutaj. Podświadomie przełknąłem ją wiele lat temu nie zdając sobie sprawy z faktu, że będę o tym kiedykolwiek z kimkolwiek dyskutował.

Jestem co prawda zły na to, że taki los jest
@hans211: Obserwuję od jakiegoś czasu ten tag, i sądzę że cześć ludzi tu za bardzo skupia się na tej negatywnej stronie, za bardzo karmicie tego negatywnego potwora, przez co on tylko się rozrasta bardziej.
Typie mam podobnie jak ty. Laski mają mnie w dupie bo mam paskudny ryj, nie mam gdzie poznać kobiety bo nie mam znajomych, nie chodzę na dyskoteki itp. Zostaje internet ale wiadomo jak tam jest. Młody już
@soyunmago: Który lvl?
@hans211: U mnie cope'y definitywnie przestały działać na 22 lvl. Może mógłbym próbować zacząć akceptować, ale ciągle wujo gnębi mnie o różne pierdoły, a on przecież dobrze wiedział i to 20 lat temu, jakie #!$%@? życie będę miał. Oczywiście nie potrafię mu się postawić.
@JediKnight: top tier miasto (emigrant wewnętrzny here)
@2564: też się nie zadręczam, ale czasem łapie mnie bardzo negatywny nastrój
@kamil150794: moje kołpy również wtedy ostro pozanikały (zwłaszcza gierki, filmy i seriale praktycznie do zera) teraz zostaje mi tylko nauka do pewnych egzaminów (studia już mam ukończone i chodzi o kontynuację nauki). Widzę, że sensem nawet nie jest cel, a sama nauka, bo dzięki temu mam jakiś sens życia i