Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 473
Pluje na pisowską propagandę od zawsze uważam że Ziobro i reszta powinni iść pod Trybunał Stanu ale pluje również na tvnowska propagandę na temat imigrantów i tych wszystkich swietojebliwych celebrytów którzy tak apelują o pomoc imigrantom, szkalując straż graniczną i wojsko. Świat nie jest czarno-biały ewidentnie Łukaszenko i Putin próbują wyeskalować kolejny kryzys w Europie a szczególnie w Polsce. Granica to jest granica ma być chroniona. J** PiS oraz narodowców te Kaje Godek i Bąkewiczow wojowników maryji ale i j** TVN razem z lewicą Durczokami Kurdej Szatanami Lempartami i innymi homokomando. Was się wszystkich powinno spakować i wysłać gdzieś najlepiej na bezludną wyspę i tam się przepychajcie róbcie sobie gejowskie parady, tańczcie sobie do radia maryji, tam sobie machajcie szabelkami i dildosami #bialorus #polska #imigranci #granica #bekazprawakow #bekazlewactwa
  • 30
pluje również na tvnowska propagandę na temat imigrantów i tych wszystkich swietojebliwych celebrytów którzy tak apelują o pomoc imigrantom, szkalując straż graniczną i wojsko.


@bukem: Ale jaki problem jest zrobić to czego domaga się tvn? 50 mln złotych i można postawić obozy dla uchodzćów, nich sobie tam siedzą, nikt nie musiałby umierać w lesie. To są przecież drobniaki dla PiSu w porównaniu do różnych bzdurnych projektów narodowych.

Ale rząd woli eksalować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szary_obcy: no pewnie że to drobniaki dla PiSu bo to nie ich pieniądze a pieniądze podatników xdd a ja nie chcę dokładać do obozów dla imigrantów wolałbym żeby te pieniądze wykorzystać np. na szpitale, rozbudowę infrastruktury lub zafundować młodzieży jakiś ośrodek sportowy by mieli gdzie się rozwijać.
@vin42: według myślenia co niektórych na tym portalu to pewnie tak ale ich opinia na mój temat mnie nie interesuje
@Razzish: no
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szary_obcy: przeczytaj jeszcze raz co napisałeś o obozach.
Chcesz stawiać "polskie obozy kon..., a nie, czekaj - uchodźcze"?
Wyobrażasz sobie jaki byłby kwik i jaka narracja że Polacy pakują uchodźców do obozów?
@bukem fajnie ze widzisz jaki jest problem i to Putin i łukaszenka stoją za tym burdelem. Ale chodzi o to że prawaki i inne durnie piszą że nie żal im tych ludzi i trzeba do nich strzelać... Ludzi żal ale po co odrszu pisać takie rzeczy? Takie to anty ludzkie
@bukem: Wydaje mi się, że jesteś wyrazicielem myśli sporej części wykopków i nawet Polaków. Ci od wojenek prawacko-lewackich są po prostu najbardziej wokalni.
lepiej bym tego nie ujął, myślałem, ze centrysci juz wygineli i zostaly tylko lewaki prawaki


@jaworr: na wykopie to tylko konserwy neuropa nie ma nic po środku a jak napiszesz coś co nie jest spolaryzowane to cie debile szufladkują bo pomimo ze piszecie o jednej kwestii to sobie to debile rozszerzają na wszystkie poglądy. kozajasze i inne gony zyją w tych swoich bankach i uiwazaja ze zawsze tylko oni mają racje