Wpis z mikrobloga

@Momono: Taka mentalność. Oni z założenia będą każdego kto nie jest muzułmaninem oszukiwać, kombinować, a skoro jacyś debile dają im coś za darmo to wezmą tego dwa razy więcej. A dzieci zawsze można zrobić więcej.
@denerwujesie: przestań powtarzać te bzdury. Dla nich Jezus też jest prorokiem i jego słowa również są bardzo ważne i święte. Na milion wersetów o obowiązku bycia dobrym dla innych znaleźliście jeden który mówi, że w przypadku zagrożenia życia można udawać niemuzułmanina i robicie z nich permanentnych kłamców.

Naprawdę mam spaść tak nisko i wyciągnąć teraz fragmenty starego testamentu żeby pokazać, że o katolach można powiedzieć to samo?

Wcale nie mają takiej
Kiedyś w Europie nie puścili mnie przez granicę, bo nie miałem zielonej karty. A ci "uchodźcy" nie mają nic i chcą wejść do Polski jakby to była wieś obok - bez niczego. Najbardziej mnie #!$%@? to, że oni z nas kpią.


@Momono: No popatrz, a Austriacy naszych przyjmowali, kiedy ci uciekali za komuny. Na szczęście w Austrii takich jak ty było mniej.
@Pierorzek: Co nie zmienia faktu, że stary testament dla chrześcijan jest warty tyle co wiedza, która się zdezaktualizowała, a w nowym testamencie nie ma furtek na walenie takie walenie w #!$%@? jak w przypadku żydów lub muzułmanów. Są za to męczennicy, którzy się wiary nie wypierali niezależnie od warunków.
@denerwujesie: zależy których chrzescijan. Są tacy którzy biorą każde słowo z Biblii dosłownie wliczając powstanie świata czy arkę noego (np swiadkowie jehowy, amisze, afrykańskie odmiany tej religi)

Nowy testament jest dla katolików ważniejszy niż stary ale to nie znaczy, że stary nie ma mocy.

Też mogę napisać

Nie kocha syna, kto rózgi żałuje,

kto kocha go - w porę go karci


Te katole nic tylko by biły dzieci

Albo

5 3