Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj jechałem tramwajem, i o to co mnie spotkało.
Dzisiaj jechałem tramwajem, gdyż musiałem szybko udać się do miejsca mojego celu, gdy środek komunikacji wjeżdżał na przystanek do wyjścia wychodziła Julka 7,5/10 z delikatnym makijażem, ja (4/10 dobrze zbudowana sylwetka, ale mordka brzydka, manlet 177 cm) stałem przed drzwiami kierowcy i do wyjścia z pojazdu, wtedy kierowca zrobił ostry skręt w lewo, i ten #rozowypasek nie złapał się barierki i wpadła na mnie, szybko wyszła z pojazdu, a jej mina przypominała jakby wdepła w gufno, albo go dotknęła, i poczułem się tak, i czuję się tak do teraz, jak zwykłe psie odchody wtedy przypomniała mi o moich podludzkich genach.
It's ovER.
#przegryw #blackpill #incel #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow ♯tinder ♯zwiazki ♯seks #gorzkiezale #przemyslenia #oswiadczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6187ea81ecf1ee000a0682a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
OP: @Ilawa: Widać było na jej twarzy obrzydzenie, nie dziwie jej się zresztą jestem tylko genetycznym odpadem, już w latach szkolnych mi to dawali wszyscy z otoczenia do zrozumienia, nie dla mnie jest szczęście, troska, miłość itd....
@TrzeźwyNomad: Gdybyś widział jej twarz zmieniłbyś myślenie, takie jak one nienawidzą takich jak ja za samo oddychanie tym samym powietrzem....
@fiman: Gdybym był wyższy i przystojnieszy nie byłaby obrzydzona tym, że