Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
Moja mama dosłownie choruje ze stresu, miała już stan przedudarowy, problemy hormonalne, itd. wczoraj ją posadziłam i powiedziałam, że jej życie nie może polegac tylko na pracy i oglądaniu telewizji, musi znaleźć sobie coś, co będzie ją zdrowo i aktywnie relaksować - spacer w lesie, spa, jakąś książka, puzzle, cokolwiek. Powiedziała mi, że jestem durna i wróciła do #!$%@? (°°

Mam dość patrzenia jak moja mama się wykańcza na własne życzenie, a potem płacze, jak to jej ciężko.

#rodzice #zalesie
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: tylko że to jest moja mama i trochę trudno to olać. Ale wiem co mówisz, za każdym razem jak jesteśmy w restauracji, to moja mama przelicza, ile by za to obiadów ugotowała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BarkaMleczna: wiem, że mama to inaczej, ale problem tkwi w tym, że jak ktoś ma takie podejście to nie da się mu przemówić do rozsądku bo cale zycie pracował na to, żeby się zabetonowac w swoich teoriach i zwyczajach. Trzeba się pogodzić z tym, bo inaczej sama się wykończysz ciągle się przejmując i próbując pomagać komuś kto tego nie chce. Niestety, na takich ludzi to tylko terapia szokowa a i to