Wpis z mikrobloga

Jakie kursy warto zrobić aby móc znaleźć pracę dla ucznia technikum? Myślałem nad wózkiem widłowym jednak wszędzie chcą roczne doświadczenie (ekhm spoko ale ja chcę zacząć) więc odpada. I teraz czy kwalifikacyjny kurs zawodowy dot. obsługi obrabiarek skrawających w miejskim ckuip jest coś warty przy jednoczesnym ukończeniu technika mechatronika? Jakie jeszcze kursy polecacie zrobić aby znaleźć jakąś pracę dla ucznia aby mógł sobie odłożyć coś na przyszłość? Szukam właśnie czegoś powiązanego z branżą mechatroniczną aby to jakoś wyglądało w cv. #praca #kursy #mechatronika #technologia #bckuip #cv #karierazawodowa #niewiemjaktootagowac #cnc #rynekpracy #mojkrajtakipiekny #polska #techbaza #problemytechbazy
  • 21
  • Odpowiedz
@cycjusz157: Też to miałem w planach, dzięki

@RetSnom: właśnie o tym mówię, jest kurs obrabiarek skrawający w tym cnc. Masz pojęcie ile takie kursy tam trwają?

@Shaki: Robiłem kalkulatory w phpie będąc w gimbazie xD
  • Odpowiedz
@RetSnom: Wolałbym robić to od początku równolegle z nauką w technikum. Tu bym miał powtórki i tu. 650h to gdzieś tak z pół roku licząc tym planem zajęć
  • Odpowiedz
@laska0: pewnie by się dało, ale nie wiadomo jakby to cenowo wtedy też wyglądało, najlepiej jakbyś się tam przeszedł, chętnie ci wszystko powiedzą. U mnie byli w liceum jak kończyłem to o wszystkich gadali ile szło ;p
  • Odpowiedz
@laska0: po takim kursie CNC, g... sie nauczysz. Jeżeli chodzi o prace to standardem w CNC to minimum 2 - 3 lata. Świeżaków nie chcą w tym zawodzie no chyba, że jako guzikowy/wkładacz :D wtedy musisz mieć silne plecy i dużo samozaparcia by być w takiej firmie.
  • Odpowiedz
@laska0: zorientuj się czy w ogole przyjmują kogoś w Twojej okolicy, idź do fabryki najlepiej takiej gdzie produkcja jest seryjna i po prostu zostaw CV. Jak popracujesz w takiej fabryce potem poszukasz sobie lepszego miejsca do kariery tam gdzie detale idą np. godzinę :) a doświadczenie będziesz już miał. Kurs może Ci pomóc ale po samym kursie nikt Cie nie zatrudni, bo wymagane jest doświadczenie.
  • Odpowiedz
Zapraszamy Państwa do podnoszenia kwalifikacji na innych kursach w Kar-Group

Zakres szkoleń

1. www.szkolenia-kargroup.elk.pl – szkolenia sportowe

2. www.szkolenia-kargroup.eu – szkolenia doszkalające

3. www.kursy-edu.net.pl – szkolenia rozwojowo-zawodowe
  • Odpowiedz
6 darmowych szkoleń - poszerz horyzonty

Jako firma szkoleniowa oferujemy Państwu możliwość darmowej edukacji !

Możecie podnieść swoje kompetencje na darmowych szkoleniach.

Przebieg kursu (darmowy)

1. kursant otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej.

2. uczestniczysz w kursie zapoznając się z materiałami szkoleniowymi

Aby skorzystać z naszej oferty zostaw swój mail pod wybranym linkiem !

Zakres darmowych szkoleń:

WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Kurs administracja publiczna i samorządowa

http://kursadministracjapublicznaisamorzadowa.gr8.com

Jak i gdzie pozyskać Klienta ?
  • Odpowiedz