Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, z trądzikiem walczę już ponad 10 lat. Aktualnie mam 25 lat (mężczyzna). Stosowałem już różne maści, antybiotyki, a nawet w 2017r izotek. Trądzik jednak dalej mam(twarz i plecy) i juz nie wiem jak z nim walczyć. Kolejni dermatolodzy przepisują maści albo antybiotyki, ale to działa tylko na chwilę. O skóre dbam, codziennie ją myję i kremuje specjalnymi kosmetykami. Może macie jakieś sprawdzone rady, bo już nie wiem co robic :(

#tradzik #dermatolog #dermatologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6186737becf1ee000a066e39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: mi najbardziej pomogła póki co dieta, choć izoteku nie próbowałem. Jestem niewiele starszy i też mam na twarzy i plecach. To co musisz ograniczyć a najlepiej #!$%@?ć z diety to przede wszystkim czekolada (w sumie generalnie słodycze) i ostre rzeczy. Możesz też spróbować ograniczyć/#!$%@?ć gluten (u mnie to chyba pomaga), piwo (u mnie zdecydowanie pomaga). Jeśli palisz fajki to jest z automatu -100 do kondycji skóry. Dalej możesz spróbować z