Wpis z mikrobloga

A później zdziwienie, dlaczego kierowcy nie zawsze przepuszczają pieszych. Jest to szczególnie denerwujące po ostatniej zmianie przepisów, kiedy madki/stare baby/ktokolwiek stoją sobie przy przejściu, ale nie mają zamiaru przechodzić tylko #!$%@?ą głupoty. #madki #piesi #polskiedrogi #logikarozowychpaskow
g.....r - A później zdziwienie, dlaczego kierowcy nie zawsze przepuszczają pieszych. ...

źródło: comment_1636198921OrxRj78Rte3A7AejqYUJPE.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asique: a co tu rozumieć - przy samym przejściu, na chodniku są takie wypustki i madka postanowiła wózkiem jeździć do przodu i do tyłu, żeby wózek podskakiwał i usypiał gówniaka. A kierowcy widząc taką gwiazdę myślą, że mają do czynienia z inteligentną istotą, która czeka na przejście na drugą stronę ulicy, a to tylko madka z wydalonym mózgiem przy porodzie xD
  • Odpowiedz
Widać po takich zachowaniach jak na dłoni, kto nie posiada prawa jazdy (albo może i ma, ale zakurzone od X lat w szufladzie).
Kierowca, który jest pieszym raczej nie odwali takiej maniany, bo wie jak to #!$%@?.

Jeszcze ten hasztag… Jestem mamą i nie, nie rozumiem i nie chcę zrozumieć takiego debilnego zachowania.
  • Odpowiedz
@Smol_PP: bo taki miałem ostatnio przypadek, do tego jeszcze słuchawki na łbie, telefon przed ryjem, dobrze, że miałem drugi pas ruchu, by kamikaze wyminąć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@77023: Jeśli dopiero na 5m przed przejściem zauważasz, że zbliżasz się do przejścia to w sumie najlepiej dla wszystkich by było jakbyś odesłał prawo jazdy. Serio.
Rozumiem, że znaku A-16 na 100m przed przejściami też nie zauważasz i nie masz zielonego pojęcia co należy robić zbliżając się do przejścia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gr3g0r: a karmi go śrubami bo gówniak ma niedobory żelaza? Matka roku mózg wymieniła za wózek?

@RudaBrona: pewnie wozek sie rozpada od #!$%@? nim w oznaczenie dla niewidomych
  • Odpowiedz
@Smol_PP: dopuszczalna prędkośc w zabudowanym to 50, a pieszy ma obowiązek również zachować szczególną ostrożność przy przejściu, a nie ładować sie bez obejrzenia pod koła
  • Odpowiedz