Wpis z mikrobloga

Wykopki, niestety, ale w 90% nie nadajecie się nawet do tarcia chrzanu.
#moonwalk od początku był projektem w stu procentach społecznościowym i jego tokenomia została zaprojektowana wedle waszych głosów i komentarzy. Dodatkowo, tak jak chcieliście, zgodnie z waszymi założeniami i wymaganiami, zaraz po starcie listingu na PancakeSwap zablokowałem liqudity na 100 lat i zrzekłem się dostępu do porfela deweloperskiego. Co lepsze, z własnego hajsu załadowałem wam prawie 1 BNB do liquidity, żeby dać wam szansę na rozkręcenie tego tokena. Wszystko można sprawdzić zarówno na DxSale jak i w Txn Hashach na BSCScanie.

Połowa projektów, w które inwestujecie mają zamknięte LP na krócej niż 12 miesięcy, a portfel deweloperski jest aktywny, no bo deweloper musi mieć dostęp do krytycznych elementów kontraktu. To wam nie przeszkadza i nie jest scamem i rugiem tak długo, póki są zielone słupki i możecie spamować #kryptowaluty i #shitcoin tymi wątpliwymi tokenami tylko po to, żeby zarobić na innych wykopach, które wejdą po was. Dla pieniędzy zjecie kupę xD

Choć mirkowy token jest w 100% rug safu, to co chwilę wykopowi eksperci od wszystkiego zarzucają, że to scam i rug, bo inne mirki zamiast swapować ich scamerskie coiny przerzuciły się na #moonwalk. Dla pieniędzy zjecie kupę.
O scamie można mówić wtedy, gdybym:
1. Nie zrzekł się dostępu do porfela deweloperskiego, a następnie zablokował wam wszystkim możliwośc swapowania albo ustawiając bardzo wysoki tax czyniąc z #moonwalk honeypota.
2. Zachował dla siebie baga z minimum 10% liczbą tokenów łącznego supply i przy kursie x10 zrobiłbym wam dumpa.
3. W kontrakcie znajdowałby się niewylistowany portfel, na który odprowadzany byłby sobie % od każdego swapa.
4. Trzymałbym LP na otwatrym portfelu, a później całość bym wyssał.
Wszystkie 4 powyższe punkty nie mogą zostać zrealizowane, gdyż:
- Nie mam dostępu do porfela deweloperskiego (Renounced Ownership).
- Liquidity w poolu zamknięte jest na 100 lat.
- Wszyscy przed startem tokena widzieli, że nie było żadnych bagów z alokacji.
- Wszyscy przed startem tokena mogli sprawdzić i zweryfikować kontrakt (każdą pojedyńczą linie kodu), którego najważniejsza konfiguracja została stworzona zgodnie z waszymi głosami.

Mnie porównać można do architekta, który słucha waszych pomysłów i projektuje wam plac zabaw. Po zaprojektowaniu, oddaje wam klucze i zrzekam się jakichkolwiek udziałów. Jak wygląda wasz plac zabaw po niecałych 24 godzinach?
Nasrane, najeb...ne moczem, śmierdzi fekaliami, 80% wykopków obrzuca się gównem i papla w ekstementach. Wszyscy najmądrzejsi, kłócą się gdzie napisać gównem na ścianie jakiś mądry tekst. A z boku stoi 20% kumatych wykopków, którzy nie wiedzą, czy mają wam wpsółczuć, czy się z was śmiać xD

Jak sobie poradziła wykopowa społeczność od wczoraj? Zaledwie 20% osób wykazuje jakąkolwiek incjatywę i zaangażowanie, goście starają się coś robić, zakładają twittery, instagramy, subreddit, konta w serwisach do śledzenia nowych tokenów, chodzą po innych grupach, starają się to rozrelamować, a pozostałe 80% to szkoda szczępić ryja.
"Tak źle, tak nie dobrze, albo dobra dawaj tak robimy, nie jednak nie, w sumie tamto było fajne, ale jednak dawaj to inne" i tak w kółko do usranej śmierci.
"Scam, rug" - nie wiem o czym piszę, ale dostanę plusika iks de.
"To wałek, dev to oszust, swapujcie mój tokenik" - jego token swapujcie, jego, żeby z $5 zrobiło się $200 xD
"#!$%@?...ć Pajeetów, o patrz murzyn z Afrika" - ja pierd...lę po angielsku wyzywają potencjalnych hodlerów xD
"To the moon, ale zaj...biście poszło w górę" - jak są zielone słupki, a wystarczy, żey było na czerwono albo korekta i "Ja pie...lę ale gówno" i za chwilę znów "To the moon, ale zaje...biście" - bipolarność na pełnej xD
"#!$%@?..ć #moonwalk to oszustwo, dev pokazał swoją dziewczynę z rozjeb..nym laptopem lenovo, dawajcie będziemy inwestować w #scamerskirug szybkie x10 gwarantuję iks de iks dex" - i inwestują w jakiegoś rasowego ruga, bo nie wiedzą jak sprawdzić kontrakt, nie umieją czytać hashy, a śmieją się z emerytów, którzy chodzą na pokazy pościeli i wracają z chwilówkami xD

Token wczoraj bił ATH za ATH, wystarczyło się skrzyknąć i wrzucić na CryptoMoonShots post z informacją o wykopowym projekcie, żeby zaciekawić nim zagranicznych kryptowaluciarzy. Wykopki jednak wolały iśc spać i śnić o żółtym lamborgini z nadzieją, że ktoś za nich odpie...lo całą robotę, bo to najcwańsi, najmądrzejsi i najlepsi trejderzy na całym świecie xD

Mam szczerą nadzieję, że tej garstce osób tworzącej prawdziwą społeczność, która cały czas jest aktywna na telegramie, uda się jeszcze coś z tego tokena zrobić. A całej reszcie gratuluję deficytu intelektualnego. Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek przyjdzie tu za jakiś czas i będzie chciał z wykopkami robić jakikolwiek projekt internetowy, to radzę mu się dobrze zastanowić, no chyba, że jesteś oszustem, to wtedy wykopowa tłuszcza do idealne target do robienia na nich wałów, bo:
- Nie mają o niczym pojęcia, choć wydaje im się, że są najmądrzejsi.
- Nie znają podstaw na tematy, na które się wypowiadają, ale chcą być uważani, za ekspertów.
- Są idiotami i dla pieniędzy zjedzą gówno xD

Dziękuję za uwagę i z mojej strony EOT>

#kryptowaluty #shitcoin #moonwalk
  • 40
@miruskrypto: nie rób wielkiej sprawy z ponzi shitcoina. Prawda jest taka, że żeby zarobić coś na tokenie bez pomysłu to trochę za późno, ludzi już denerwują takie "projekty" i kończą się ich czasy. Z taką ekipą jaka się wzięła wczoraj za ten "projekt" to cryptomoonshots to trochę za dużo xD

I już się tak nie chwal, że token był "sprawiedliwy" bo nie trzeba mieć dużo oleju w głowie, że jak na
Zaledwie 20% osób wykazuje jakąkolwiek incjatywę i zaangażowanie, goście starają się coś robić, zakładają twittery, instagramy, subreddit, konta w serwisach do śledzenia nowych tokenów, chodzą po innych grupach, starają się to rozrelamować, a pozostałe 80% to szkoda szczępić ryja.


@miruskrypto: trochę za wcześnie widocznie, trzeba najpierw wyleszczyć tych co liczyli na łatwy zysk w 12 godzin, wtedy zostaną tylko inwestorzy długoterminowi i ładnie odbije
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@miruskrypto: Idea wykopowego tokena wydaje mi się słuszna, jednak nazwa powinna nawiązywać do przedmiotowego portalu tak by wyróżniał się on od setek tysięcy innych „moonów”.
Niestety nie wróże temu projektowi sukcesu, nie zależ nie od tego co autor uczynił by przekonać gawiedź, że nie ma do czynienia ze scamem.
Powinna powstać jeszcze polska wersja strony tokena skierowana do użytkowników Wykopu i innych polskich „internetów”, by jakoś wyróżnić go od innych shitcoinów.
dlatego pytam ile powinienem sobie zostawić?


@MilionoweMultikonto: ale ja nie pisałem nigdzie że "dev" powinien sobie coś zostawić. W tego typu projekcie to raczej nic. Zostawienie sobie czegoś to jakby zarobek za wniesioną wartość, a taki coin nie wnosi żadnej wartości.