Wpis z mikrobloga

p0lki są tak bezczelnie leniwe, że nawet o włosy nie potrafią zadbać, żeby jakoś one wygladały. Zmaltretowane od prostownicy, wysuszone kudły, ale pomalowane jakąś farbą żeby to zakryć xD taki ich obraz
Pamiętacie te czasy jak dziewczyny miały ładne, zadbane włosy po tyłek? Teraz nie dość, że wszystkie wyglądają jak jakieś inzdagramowe klony, mają ten sam wyraz twarzy biczfejsowy, wszystkie mają te włosy obcięte prosto jak od linijki i jest jakaś moda na proste do ramion. Oczywiście większości p0lek taki hełm na łbie zupełnie nie pasuje, no ale przecież inne takie coś mają, to ja też muszę tak wyglądać!! (p0lka logic)
Generalnie it's over dla trichofilów, jak przeszedłem się po placu jednego z miast wojewódzkich i liczyłem ile kobiet ma ładne długie włosy, to było ich koło dwudziestu na bodajże 400. To nie jest kurła nawet 1 % XD
p0lka = zero indywidualizmu, copy and paste, zero kobiecości
#p0lka #przegryw #wlosy #bekazrozowychpaskow #krucjataantyp0lkowa
  • 6
@Steczny: nie no, ja atencjuszem nie jestem i nie wrzucam zdjęć do neta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Minoksem psikam łeb, żeby mieć gęstą czuprynę i uniknąć wyłysienia, jak moja babunia przeszczep w wieku 60 lat xd
@superTERKA: Ty no nie wiem, jak na moje to poza "subkulturą" julek-alternatywek (średnia wieku 18) z tą #!$%@?ą fryzurą "przedziałek i do ramion", to jednak większość ma ładne, długie włosy i jest to poniekąd też nawiązanie do mody z lat 90. Wojewódzkie here.
@BrockLanders: wczoraj miałem nieprzyjemność być w mieście wojewódzkim i wydaje mi się, że to co pisałem (może lekko wyolbrzymione) się zgadza. 50/50 dziewczyny miały taką stylówkę, chodzi o trend. Dużo jest dziewczyn z takim hełmem na prosto, ale trochę dłuższe te 10-20cm, ale to w zasadzie to wciąż ta sama fryzura. Zdarzały sie też jakieś alternatywki które wyglądały tak, że ciężko odróżnić czy to chłop czy baba :D
Ale takich długich