Wpis z mikrobloga

@alegoraco Za surowy klimat. Zbyt mało ludz tu żyje. Ja wiem że na nasz kraj durzo złego można powiedzieć ale ja tęsknię za rodzina ,przyroda ,klimatem i inwestuje troche w kraju z nadzieją że będę mógł za jakiś czas olać ta Skandynawię
@CheekiBreekiBandito Hej Miras, ja może niedługo też dołączę, bo byłam sobie już przekwalifikowana na "IT" zawodem medycznym pracującym dla korpo za słaby hajs (ale za to home office) gdy niedawno jakiś headhunter mnie "zaczepił" i powiedział, że Norwegia jest zdesperowana i szukają różnych zawodów medycznych na gwałt w Norwegii, że załatwia mi dofinansowanie z norweskiego rządu, nauczą norweskiego i ogólnie wszystko byle bym przyjechała. Wstępne rozmowy poszły ok i jutro mam kolejne
@odysjestem A jest plot twist historii, bo jak powiedziałam, że się zwalniam z mojej firmy i hejo, to zaproponowali mi o wiele lepsze stanowisko że sporą podwyżką :o z 3k na 5k na rękę :o i postanowiłam na razie zostać (mimo że obawiam się tego tonącego okrętu jakim jest Polska aktualnie). Zostaje na razie z tego powodu, że mój partner też ma tu spoko pracę i tam musiałby zaczynać od zera zanim
@odysjestem dzięki za otuchę bo ja mam już takiego stresa przez tą zmianę roboty, padło też na podatny grunt bo ja jestem takim typem człowieka lubiącym analizowanie i wgl. Ale spać po nocach nie mogę, że podejmę zła życiowa decyzję (wiem to już coś z psychika xd). Jeszcze dwie firmy się o mnie biły teraz, bo stąd te stawki - konkurencyjna kombinuje czy nie zaproponować mi jednak 7500 brutto (konsultuja z menago)