Wpis z mikrobloga

Laska zaparkował, wysiadła, obejrzała samochód z każdej strony i stwierdziła widocznie, że zaparkowała prawidłowo bo sobie poszła do pracy. I już jedno miejsce się zmarnowało, bo kuźwa ciężko samochód 30 cm przeparkować. Irytują mnie tacy ludzie co mają wywalone na innych. #logikarozowychpaskow #mistrzowieparkowania
Pobierz DzikWesolek - Laska zaparkował, wysiadła, obejrzała samochód z każdej strony i stwier...
źródło: comment_1635919269H0ToeOAVgun39joREW2Jnv.jpg
  • 36
W tym konkretnym przypadku denerwuje się na coś na co nie ma wpływu, bo nic nie zrobił


@crazykokos: To jest bezużyteczne, a dodatkowo potencjalnie niebezpieczne. Osoby co tak parkują są socjopatami. Kobieta się wam zaśmieje w twarz i pójdzie dalej, a mężczyzna będzie wam groził #!$%@?. W przypadku tego drugiego to jest wasz kobiecy przywilej, że wam nikt nie będzie groził #!$%@?.Ja po kilku takich sytuacjach przestałem zwracać innym uwagę na
@push3k-pro: Dla faceta może i niebezpieczne. Ja jestem filigranowa kobieta i zwracam uwagę. Jak ktoś wejdzie do autobusu z browarem to zwracam uwagę a potem ostentacyjnie nagrywam delikwenta telefonem
Dla faceta może i niebezpieczne. Ja jestem filigranowa kobieta i zwracam uwagę.


@crazykokos: czek jor priweledż bycz

Na jakim ty świecie żyjesz? Co chwilę się czyta, że zamordowano mężczyznę zamordowano, bo zwrócił komuś uwagę, czasami wśród sprawców są kobiety. Nie dziw się, że nikt nie zwraca innym uwagi, ludzie się boją o swoje zdrowie i życie.