Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: musiałem dzisiaj zadzwonić na wsparcie IT załatwić sprawę z którą nie miałem wcześniej do czynienia. Nie dość że nie nawidze rozmawiać przez telefon to jeszcze trzeba to załatwić po angielsku... Normalnie nie jest to problem (nie był bym ma stanowisku na którym jestem gdyby był) ale kurna nie przez telefon.
Na szczęście odebrała Polka (nasze IT jest w Czechach) więc mimo stresu związanego z rozmową udało mi się ogarnąć
  • Odpowiedz
akurat introwertycy nie czują się zbyt pewnie przy rozmowach telefonicznych, bo nie mają bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem i czują z tego powodu dyskomfort


@LactoseFr33: Dziwna sprawa bo ja zawsze dzwonie wszędzie z każdą najmniejszą pierdołą. Nawet na jakieś OLXy jak ktoś sprzedaję jakieś bzdury. Przecież to się zesrać można tak nie dzwonić. To szybciej niż pisać mejla/wiadomość a później czekać na odpowiedź przez losowy okres z przedziału między minutami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tyrytyty: właściwe się czepiacie tych introwertyków xd problem tyczy się każdej osoby, która nie jest przyzwyczajona do komunikacji telefonicznej, a szczególnie tych, którzy z jakikolwiek powodów unikają ludzi, więc nie mają jak wykształcić tej cechy, którą jest łatwość w komunikacji. Introwertycy należą do tej kategorii, bo bądźmy szczerzy, jak robi się coś rzadko w życiu to zawsze powoduje to jakiś stres. Przypisanie więc tych cech introwertykom nie jest błędne, bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tyrytyty: Nie wiem jak to K---a dziala ale z odbieraniem randomiwych telefonów nie mam problemów ale jak sam muszę zadzwonić to tak jak w memie...
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Dawniej też tak miałem, pomogło zostanie Project Managerem ( ͡º ͜ʖ͡º) nie miałem wyjścia i musiałem się przełamać żeby w końcu wyćwiczyć social skillsy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz