Wpis z mikrobloga

Stonoga to wybitny debil, ale co do jednego miał racje.

Budzę się codziennie, otwieram oczy i mówie "#!$%@? znowu w tej Polsce" i już mi się nie chce niczego. Jedyne czego chce to wyjechać z tego polskiego syfu. Nienawidze tego państwa. ~ Stonoga

Rządy tych wszystkich miernot doprowadziły m.in. do:
- rozje6ania służby zdrowia
- inflacji która nie przestaje rosnąć
- upadku setek przedsiębiorstw (a upadać będzie jeszcze więcej dzięki polskiemu wałowi)
- rozdawnictwa kasy na patologie
- krew na rękach polityków którzy zmienili prawo aborcyjne
- skłócenia polski z wszystkimi możliwymi krajami
- afer które są znacznie gorsze niż ośmiorniczki ale zupełnie przemilczane
- osoby które lepiej zarabiaja nie dość ze są cwaniakami to musza się zrzucać na patole
- telewizja państwowa która nadaje materiały rodem z Korei północnej #tvpis

A później wszyscy niezależnie od partii spotykają się u mazurka na urodzinach i się dobrze bawią.

#bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #zalesie #pracbaza #gorzkiezale #programista15k
  • 8
@som3one: rzady tych #!$%@? zrobili cos czego nie bylo od nie wiem 1918 moze wczesniej. podzielili domy na starych pisowcow i mlodych, ktorzy widza co sie dzieje. Sam znam przypadki gdzie dzieci nie maja jak rozmawiac ze starymi bo tefalpe powiedzialo i swiete. I ksiadz powiedzial i swiete. To sa cyniczne #!$%@? ktore sraja na polske i polskosc w imie swoich materialnych korzysci.
@jaskins: ta, ja mam tak dosłownie z całą swoją rodziną poza dziadkiem. Pozostali czyli matka, ojciec, ciotki, babcie są za pisem. Doszło już do takich sytuacji, gdzie mój ojciec przez poglądy polityczne powiedział dziadkowi (swojemu ojcu), że więcej jego noga u dziadka w domu nie stanie xD Babcia natomiast powiedziała mi ostatnio, że jestem wilkiem jak ten Tusk xD