Wpis z mikrobloga

@AH996547DG: I to jest jasny komunikat ostrzegawczy dla mężczyzn aby podsycali ogień w swoich kobietach zanim ona nabierze ochoty jadać na mieście xD Wystarczy trochę inicjatywy, inwencji twórczej i zalotów (tak jak to było gdy samiec zdobywał), nie osiadanie na laurach!
A ona mogłaby schudnąć xD
  • Odpowiedz
@Opportunist: Przecież nic nie wiadomo o chłopie. To p0lka na necie wystawiła ogłoszenie do setek/tysięcy spermiarzy, że rozłoży nogi przed kimś, kto ją zabawi, a nie jej mąż. Kolejna p0lka próbuje ją usprawiedliwić, bo skoro to zrobiła, to na pewno jej wystarczająco nie "zabawiał", no i pewnie ją zdradzał.
  • Odpowiedz
@AH996547DG: Ale to nie znaczy, że faceci nie zdradzają znudzeni swoimi żonami tak jak ona swoim mężem. Jakby facet tu wrzucił podobne ogłoszenie to też byś jechał po wszystkich p0lakach?
Nie pisze, ze ja zdradzał bo tego nie wiem. Nie usprawiedliwiam jej niech sobie robi co chce, czemu mam się denerwować cudzym życiem? I czemu mam kipieć z nienawiści bo ktoś kogo nie znam chce zdradzić? I czemu mam jechać
  • Odpowiedz
@Anonima: ale jakiego jadu? Oprócz tego ze zamiast wieloryb użyłbym innego słowa to i tak harpun jej w tyłek za takie akcje. Nie pasuje jej obecne życie to niech zostawi męża i dziecko i niech rusza w świat poskakać na bolcach. Ale pewnie chodzi o bezpieczeństwo i stabilizację bo mąż ma mieszkanie na siebie a tak to trzeba by było szukać czegoś. takie kobiety jedynie co umieją znaleźć to chada
  • Odpowiedz
Jakby facet tu wrzucił podobne ogłoszenie to też byś jechał po wszystkich p0lakach?


@Opportunist: Po takich p0lakach tak, bo niczym się nie różnią od tej p0lki z tindera, ale nie po pozostałych Polakach.
Niezależnie co masz między nogami, znudził ci się związek/partner? Powiedz to wprost, rozstańcie się i każdy robi co chce. A nie tak jak ta p0lka z tindera, nie zostawie męża, dzieci (bo pewnie zapewnia bezpieczeństwo), ale jak
  • Odpowiedz
@AH996547DG: No w idealnym świecie by tak było ale ludzie nie są idealni, są egoistyczni, nie myślą o konsekwencjach, są próżni i liczą się dla nich tylko ich potrzeby.
Czyli jak p0lka zdradzi to można jechać po wszystkich Polkach ale jak p0lak zdradzi to po wszystkich Polakach nie wolno? xD
  • Odpowiedz