Wpis z mikrobloga

Chyba ty xD


@HaSSaN: ja nie chodzę w masce jakoś od połowy marca/kwietnia 2020, a i wtedy założyłem tylko parę razy w sklepie (jak jeszcze nawet nie trzeba było). ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#!$%@? czarmandery czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem, czy tylko tak #!$%@? trzy po trzy? Gdzie ja napisałem, że jestem zwolennikiem szczepień dzieci, zamykania lasów i siłowni czy noszenia przez dzieci maseczek? Maseczki działają w ograniczaniu transmisji wirusa i to jest fakt któremu usilnie staracie się przeczyć pomimo wielu badań i dowodów.


@HaSSaN: Po pierwsze kolego, ja Ciebie nie obrażałem. Po drugie, jaki czarmander? Po trzecie, gdzie ja pisałem, że

jesteś zwolennikiem szczepień dzieci, zamykania lasów i siłowni czy noszenia przez dzieci
  • Odpowiedz
@artur7177:
O kurde, ładnie się covidianie w tym wątku odpalili. Pozostaje się cieszyć, że akurat w Polsce takich zamordystów wspierających segregację ludzi jest stosunkowo mało. A i noszenie tych szmat na gębie też ludzie mają coraz bardziej w dupie
  • Odpowiedz
@HaSSaN: wchodzisz w polemikę z typem który dokonuje samozaorania w większości swoich wywodów. a jak czegoś nie wie, to jest werbalnie agresywny. wpisz mu notatke szurmander i zlej typa... szkoda czasu na takie popłuczyny po człowieku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@subiel: Masz rację tak zrobię ale to jest zabawne i sprawia mi satysfakcję jak gość dokonuje z każdym kolejnym wpisem coraz to większego samozaorania xD. Ale masz rację szkoda nerwów i czasu na tych debili :).
  • Odpowiedz
@HaSSaN: polecam brzechwę pasuję idealnie

Przyszły dwa wykopy do szurmandera.
matriocha na nich spoziera
I rzecze z galanterią: "Bardzo mi przyjemnie,
Że będą panowie miali polew ze mnie.
  • Odpowiedz
@HaSSaN: peirdololo, przeciez 2 lata mowia ze maseczka nie chroni noszacego a w druga strone jest to doslownie promil skutecznosci i to tylko w zamknietych pomieszczeniach, porownania z d...
  • Odpowiedz
z 2 lata mowia ze maseczka nie chroni noszacego a w druga strone jest to doslownie promil skutecznosci i to tylko w zamknietych pomieszczeniach, porownania z d...


@Sisay: Ok, prześlij proszę swoje badania na Uniwersytet Stanforda do czasopisma Nature oraz do CDC.
  • Odpowiedz