Wpis z mikrobloga

Jak tam dumni katolicy? Idziecie na grobbing? Czy już po?
A nie odczuwacie w serduszku sprzeczności, że stoicie rozmodleni nad grobami, a na granicy marzną i umierają dzieci, którym nie chcecie pomóc?

#bekazkatoli #uchodzcy #bialorus
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 36
@PrzeKomentator Dlaczego Polska ma pomagać ludziom którzy nawet nie są jej obywatelami i nie przebywają na terytorium Rzeczypospolitej? Skoro tak bardzo przejmujesz się ich losem to dlaczego nie przyjmiesz ich do siebie albo sam nie zorganizujesz transportu na zachód? I jak coś to nie jestem katolem
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator Dlaczego Polska ma pomagać ludziom którzy nawet nie są jej obywatelami i nie przebywają na terytorium Rzeczypospolitej? Skoro tak bardzo przejmujesz się ich losem to dlaczego nie przyjmiesz ich do siebie albo sam nie zorganizujesz transportu na zachód? I jak coś to nie jestem katolem


@Ross71: A elektorat pisu pomimo, że są obywatelami polski to w jaki sposób przysługują się dla dobra kraju? Hmmmm
  • Odpowiedz
A lewactwo dalej widzi świat czarno biały. Dla was ktoś albo jest na lewo, jest ateistą i jedzie po wszystkim co polskie albo jest z prawej i jest katolem i głosuje na PiS...szkoda tego nawet komentować
  • Odpowiedz
na granicy marzną i umierają dzieci, którym nie chcecie pomóc?


@PrzeKomentator: Zapraszam na przejścia graniczne, czemu mamy przyjmować nie wiem uchodźców z Kuby, Kongo czy innych miejsc nielegalnie szturmujących granice. Jakoś sobie nie przypominam, żebysmy byli sąsiadami z tymi krajami, więc skąd się wzięli na naszej granicy
  • Odpowiedz
, a na granicy marzną i umierają dzieci, którym nie chcecie pomóc?


@PrzeKomentator: 25 letnie dzieci płci męskiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jestem katolikiem ale kisnę z tego. Przeleć 1/4 świata na białoruś i idź do lasu w nadziei na zasiłek w niemczech. BTW. ciekawe czy zakłamana lewica(podobnie jak kato-prawica w wykonaniu pis) poleci do arabii saudyjskiej walczyć o prawa kobiet upsss.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: czyli byłeś na granicy i zachęcałeś czy ba chciałeś brać udział w łamaniu prawa tzn. chciałeś przerzucać randomowych typów przez granicę? BTW. Jak się odniesiesz do tego że oni nie chca zostać w Polsce? Tylko niemcy i niemcy? A i mam pytanie czemu nie poleca do bogatej arabii saudyjskiej czy omanu. Kulturowo bliżej.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: czyli byłeś na granicy i zachęcałeś czy ba chciałeś brać udział w łamaniu prawa tzn. chciałeś przerzucać randomowych typów przez granicę? BTW. Jak się odniesiesz do tego że oni nie chca zostać w Polsce? Tylko niemcy i niemcy? A i mam pytanie czemu nie poleca do bogatej arabii saudyjskiej czy omanu. Kulturowo bliżej.


@CukrowyWykop: jestem katolikiem i prawo boskie jest dla mnie ważniejsze niż ludzie. A mówi
  • Odpowiedz
jako katolika każdy zamarznięty i padnięty z głodu habibi (ale zwłaszcza płacz ich dzieci oraz kobiet) sprawia, że podnosi mi się siurek z radości. modlę się do Boga każdego dnia by jak najwięcej ich umierało w jak największych cierpieniach, możliwie jak najdłużej - tak by dzienna kumulacja zwłok była jak największa i by strumyczek uchodźców za szybko nie wyschnął tuż przed zimą. nie mogę się doczekać codziennych zdjęć lasów pełnych zamrożonych trupów
  • Odpowiedz
jestem katolikiem i prawo boskie jest dla mnie ważniejsze niż ludzie


@PrzeKomentator: to fajnie ale polska to nie kraj wyznaniowy( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to znaczy że popierasz zakaz aborcji? A może staro testamentowe traktowanie kobiet?

A mówi ono tak: pomagaj bliźniemu za wszelką cenę. I nawet jak na ziemskim padole trafię do pierdla, to w niebie będzie czekać na mnie nagroda


już przestań z tą
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: to fajnie ale polska to nie kraj wyznaniowy( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to znaczy że popierasz zakaz aborcji? A może staro testamentowe traktowanie kobiet?


@CukrowyWykop: tak jestem za zakazem aborcji, dlatego jej nigdy nie dokonam. Jednak nie jestem bogiem, by oceniać innych i rzucać w nich kamieniami oraz im zakazywać tej procedury medycznej. Mój Bóg ich osądzi, ja nie będę tego robił.
  • Odpowiedz