Wpis z mikrobloga

@Asd15: Nie mogę edytować to tylko dodam, że Jazz miał jakieś 5-6 lat gdy 'zdecydował' o tym, że nie jest chłopcem tylko dziewczynką. To jest chore i nie dopuszczalne. Hormony zaczął dostawać gdy miał ze 12 lat, jest już po operacji i teraz codzień musi dbać o to by jego rana się nie zasklepiła.
Wszystko to wina matki, a lekarze zamiast coś z tym zrobić pozwolili matce zniszczyć życie dziecka.
  • Odpowiedz
To dosłownie nie jest prawda tzn z tymi badaniami. Nie wiem jak to wygląda w procentach, ale z ludzi, którzy mają jakąś 'sławę' można napisać np. o tym przypadku

https://en.wikipedia.org/wiki/Jazz_Jennings

Gdzie to matka zdecydowała o zmianie płci dziecka


@Asd15: W tym artykule nie ma ani słowa, jakoby to matka zadecydowała o korekcie płci córki, wręcz przeciwnie, artykuł wspomina, że sama Jazz Jennings czuła się kobietą i miała zdiagnozowaną dysforię płciową.
  • Odpowiedz
Tak jesteś wredny dla jakiejś osoby i mówisz mu że zrobił źle, że tak nie powinien, i że to złe, być może odtrącając innych ludzi którzy chcieliby się zdecydować na taką operacje i żyć normalnie, i porównujesz to do dyskusji na temat harrygo pottera.

Tak dokładnie.


@Szalom: Ja pierniczę raz piszesz, że ta osoba ma w dupie co ja piszę, bo ma(przecież wątpię by Page czytał wykop) a potem O
  • Odpowiedz
W tym artykule nie ma ani słowa, jakoby to matka zadecydowała o korekcie płci córki, wręcz przeciwnie, artykuł wspomina, że sama Jazz Jennings czuła się kobietą i miała zdiagnozowaną dysforię płciową.


@CocoJamboolin: W wieku 5 lat. Tak tak, to na pewno nie sprawa matki, która jest zdrowo pieprznięta.
  • Odpowiedz
W wieku 5 lat. Tak tak, to na pewno nie sprawa matki, która jest zdrowo pieprznięta.


@Asd15: A Ty to wiesz, bo jesteś lekarzem który ją badał? Jest wyraźnie napisane, że miała zdiagnozowaną dysforię. Nie wiem na jakiej podstawie sugerujesz, że to kwestia pieprzniętej matki.
  • Odpowiedz
@Asd15: Co ty pierdzielisz z ta rowling xd ale walisz w chochoła.

Tak, na pewno wyjdzie. To nie ludzie którzy na każdym kroku opluwają osoby po zmianie płci odpowiadają za ich samobójstwa i problemy. To ludzie którzy wyciągają do nich rękę i traktują jak równych sobie. Ma to sens

Tak, masz coś w dupie co dana osoba ma do powiedzenia, ale jak już coś ona powie to może cię to urazić. To się nie
  • Odpowiedz
A Ty to wiesz, bo jesteś lekarzem który ją badał? Jest wyraźnie napisane, że miała zdiagnozowaną dysforię. Nie wiem na jakiej podstawie sugerujesz, że to kwestia pieprzniętej matki.


@CocoJamboolin: Bo mnie zafascynował ten temat. Jak w dzisiejszych czasach możemy odpieprzać szajs jak dr Mengele czy lekarze przeprowadzający lobotomię
Program:
https://en.wikipedia.org/wiki/I_Am_Jazz
Temat mający
  • Odpowiedz
Ludzie mają za dobrze i wymyślają problemy z dupy


@ImNewHere: No #!$%@?, wiadomo, że lepiej by było, jakbyśmy musieli tygodniami szukać źródła jedzenia albo jakby jakaś wojna była i mógłbyś się wykazać, byku.
  • Odpowiedz