Wpis z mikrobloga

@Faraluch:

i miał się męczyć w złym ciele bo ci przykro że nie masz teraz na co popatrzeć?

Ciało nie jest dobre ani złe, tylko jest jakie jest i nic go nie zmieni (co najwyżej upodobni do innego). Natomiast psychika zmienną jest i zamiast dopasowywać do niej ciało w nieodwracalny sposób powinno być na odwrót.

No i misgenderujesz, miała*
  • Odpowiedz
wcale nie jest tak że nie można się pośmiać z Bidena, czarnych, kobiet albo lewaków jak coś odjebią głupiego.


@PeterGosling: Oczywiście że można, ale w niektórych przypadkach (i nie, nie chodzi o obrażanie) możesz wyłapać szybko bana, wszystko zależy od tego z czego będziesz sie śmiał i kiedy. I nie wiem jak można nie widzieć że reddit jest ewidentnie przechylony w lewo, tam na r/all bardzo często masz posty obrażające/wyśmiewające prawicowców,
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że w przypadku ftm raczej bardziej się da niż w przypadku ftm


@Widzet: Tego akurat nigdy nie negowałem i rzeczywiście ftm jest dużo łatwiej. Wynika to zapewne z wielu powodów, m.in. tak, testosteron to potężny hormon, ale też wystarczy mieć brodę by większość osób uważała, że ma do czynienia z mężczyzną - przynajmniej na pierwszy rzut oka.
Co do mojej pewności siebie - co za różnica ile osób takich
  • Odpowiedz
@Faraluch:

wręcz przeciwnie, miał. Ja mówię poprawnie

Mówisz kurtuazyjnie, ale nie w zgodzie z faktami.

czyli nwm... zmieni?

A jak się upodobnisz do tygrysa, to będziesz tygrysem czy człowiekiem podobnym do tygrysa?

Obecnie JEDYNY sposób leczenia to tranzycja.

Oczywiście, ale nie dlatego, że wiadomo, że inne nie działają, tylko dlatego, że zgłębianie takich opcji jest niedopuszczalne. Oskarżenie o transfobię = pożegnanie z dyplomem i prawem do wykonywania zawodu.
  • Odpowiedz