Wpis z mikrobloga

Ona przecież była śliczna. Drobna uroda, bardzo kobieca. Ciało również bardzo delikatne, kilka scen nagich odegrała.
Kompletnie jej anatomia i warunki nie pasują do bycia mężczyzną.
No ale skoro jest szczęśliwa, czy tam szczęśliwy to niech będzie. Nie moja sprawa co ma w gaciach.
  • Odpowiedz
@Asd15: Super, tylko #!$%@? nas to obchodzi i go tez obchodzi to tyle co nic co myśli jakiś wykopek na drugim końcu świata.

Osoba miała problemy psychiczne i cała psychiatria mówi ze w takim przypadku konieczna jest zmiana płci. Nie ma innego leczenia takich zaburzeń. Ale oczywiście do tego się nikt tutaj nie ustosunkuje?

Dawno nie widziałem tyle walanego szamba co tutaj na wykopie. Zmiana/korekcja płci od ponad 100 lat
  • Odpowiedz
Nie. "Kobiecy" czy tam zniewieściały mężczyzna nadal wygląda jak mężczyzna. Tak samo kobiety, nawet te co wyglądają jak 'babochłopy' z sportów siłowych, nie da się ich pomylić z facetami.


@Asd15: A właśnie że się da pomylić mężczyznę z kobietą i odwrotnie nawet w przypadku osób cis-płciowych i ludziom się to zdarza, wystarczy, że mężczyzna ma np. delikatne rysy twarzy i długie włosy.

Jak Ellen/Elliot teraz będzie szczęśliwsza czy tam szczęśliwszy to dobrze dla niej/dla
  • Odpowiedz
@KasandrycznyMuminek: Czemu postujesz jakąś fejkową przeróbkę zdjęcia i wprowadzasz ludzi w błąd? Oryginalnie na zdjęciu wygląda tak:


@noprowo: wygląda jak większość chłopców idących do bierzmowania xD potrzebny krawiec natychmiast xD
  • Odpowiedz
Super, tylko #!$%@? nas to obchodzi i go tez obchodzi to tyle co nic co myśli jakiś wykopek na drugim końcu świata.


@Szalom: No, to jest argument już absolutnie najlepszy - ale według tej logiki '#!$%@?' innych obchodzi co ty sobie myślisz i w ogóle to co sobie piszemy '#!$%@?' kogo obchodzi. Można wykop zamknąć, albo zostawić same znaleziska, bez komentarzy bo '#!$%@?' to kogo obchodzi.
A tak serio, jak
  • Odpowiedz
Korektę płci poprzedzają liczne badania, m.in. psychiatryczne, które mają wykluczyć zaburzenia psychiczne takie jak traumy czy depresja. Poza tym przywileje w naszej kulturze to mają cis-mężczyźni, a nie mężczyźni transpłciowi.


@CocoJamboolin: To dosłownie nie jest prawda tzn z tymi badaniami. Nie wiem jak to wygląda w procentach, ale z ludzi, którzy mają jakąś 'sławę' można napisać np. o tym przypadku
https://en.wikipedia.org/wiki/Jazz_Jennings
Gdzie to matka zdecydowała o zmianie płci dziecka
  • Odpowiedz
@Szalom:

Nie ma innego leczenia takich zaburzeń. Ale oczywiście do tego się nikt tutaj nie ustosunkuje?

Ja się ustosunkowałem - "nie ma" może sugerować dwie rzeczy - albo że nie ma, bo alternatywy są nieskuteczne, albo że nie ma, bo NIE WIADOMO czy alternatywy są skuteczne. To drugie jest prawdą.
  • Odpowiedz
@Asd15: Tak jesteś wredny dla jakiejś osoby i mówisz mu że zrobił źle, że tak nie powinien, i że to złe, być może odtrącając innych ludzi którzy chcieliby się zdecydować na taką operacje i żyć normalnie, i porównujesz to do dyskusji na temat harrygo pottera.

Tak dokładnie.

Człowieku, jesteś toksyczny, i czasem trzeba zachować takie idiotyczne komentarze dla ciebie. Być może komuś też się nie podoba twoja twarz, twój ubiór,
  • Odpowiedz