Wpis z mikrobloga

@ciastko_do_kawy:
Głupia decyzja po prostu z kiepskim efektem końcowym. Jak uważała się za faceta albo miała ciągoty w te rejony to nie musiała sobie cycków usuwać, imienia zmieniać i całej szopki odstawiać. Nikt by się nie czepiał, że nie chodzi w sukienkach i nie ubiera różowego. A teraz kariera #!$%@?.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Jest wiele ładnych bab na które mogę popatrzeć jakoś aktorek wśród nich mało aby nie powiedzieć wcale. Jak nie chcecie feedbacku na swój temat to proszę siedzieć w piwnicy. Ja nie mam standardowych tzw. męskich zainteresowań i odbiegam znacząco od tego co można określić jako normalne i też muszę się liczyć z tym, że otoczenie (w tym rodzina) reaguje na mnie alergicznie.
  • Odpowiedz
Poza tym przywileje w naszej kulturze to mają cis-mężczyźni, a nie mężczyźni transpłciowi.


@CocoJamboolin: Dopuszczenie transów do sportów kobiecych to przywilej, bo kobiety nie są w stanie z nimi rywalizować w sposób wyrównany. To jest kompletna bzdura i nienaukowe podejście tego środowiska do różnic fizycznych między kobietami, a mężycznami.
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur:

Doprowadza to sytuacji, że organizm traktuje ten narząd jako otwartą ranę. Permanentnie. Taka sztuczna wagina non-stop ropieje i wymaga czyszczenia oraz dezynfekcji.


ale wiesz że to kłamstwo rozpowszechniane przez /pol/ łykane i rozpowszechniane dalej przez ułomków? xD
  • Odpowiedz
Może też sobie zrobisz? Idź za modą i zrób sobie.


@vin42: niestety nie mogę, twoja mama byłaby smutna, gdybym sobie uciął siura, a ja ją po prostu zbyt lubię
  • Odpowiedz